Çukur 19. bölümde Selim, yaşam savaşını kazanabilecek mi?

Çukur 19. bölüm fragmanı izleyenleri meraklandırdı. SHOW TVnin büyük ilgiyle takip edilen dizisi Çukur yeni bölümde heyecan dorukta. Çukur 19. yeni bölümde Yamaçın yüzleşmesi her iki tarafı da derinden etkileyecek. İşte Çukur 19. bölümden heyecan dolu dakikalar haberimizde.

Pazartesi akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Çukur heyecan dolu. Çukur 19. yeni bölümüyle bu akşam 20.00de SHOW TV de.

ÇUKUR 19. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kardeşi Yamaç’ın önüne geçerek kurşunların hedefi olan Selim, yaşam savaşı vermektedir. Koçovalı Ailesi, bu üzücü olayla derinden sarsılırken geçmiş peşlerini bırakmayacaktır. Emrah’ın gelişiyle hayatının en zorlu dönemini yaşayan Sena, İzmir’den büyük bir sürprizle dönecek ve bu da işlerin seyrini tamamen değiştirecektir. “Selim, yaşam savaşını kazanabilecek mi?” sorusu büyük merak yaratırken Vartolu ile Yamaç’ın yüzleşmesi her iki tarafı da derinden etkileyecek. Öfke ve üzüntüyü bir arada yaşayan Vartolu için asıl büyük yüzleşme ise ona gerçek adıyla, Salih’le hitap eden İdris ile olacaktır. Nefeslerin tutulacağı bölümde pek çok soru cevap bulacak.

ÇUKUR 19. BÖLÜM FRAGMAN

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çukur’un 18. Bölümünde Komiser Emrah’ın Çukur’a gelmesiyle Koçovalılar yeni bir düşmana sahip olur. İdris, karşılaştığı büyük tehlikeden kurtulmaya çalışırken, Yamaç ise yeni düşmanını tanıyacaktır. Aynı zamanda ağabeyi olan Komiser Emrah, en çok Sena’yı etkileyecektir. Sena geçmiş korkularıyla yüzleşirken, Selim’in siper olduğu kurşunlar, tüm taşları yerinden oynatacaktır. Bu sırada İdris ise karşılaşacağı sürprizle hayatının en büyük şokunu ve pişmanlığını yaşayacaktır.

Tarih: 5 Mart 2018 — 10:07

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi