Çukur 30. bölümde İdris ve Vartolu rehin alınıyor

Çukur 30. bölüm fragmanı izleyenleri meraklandırdı. SHOW TVnin büyük ilgiyle takip edilen dizisi Çukur yeni bölümde İdris ve Vartolunun kahvede rehin alınması gerilimi arttıracak. İşte nefes kesecek olan Çukur 30. yeni bölüm fragmanı.

Pazartesi akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Çukur yeni bölümde heyecan dorukta. Çukur 30. yeni bölümüyle bu akşam 20.00de SHOW TVde.

ÇUKUR 30. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Soğuk hava deposunda kapana kısılan Yamaç, Selim, Emmi ve Paşa, yaşam savaşı verir. Tansiyonun yükseldiği bu anlarda yaşanan beklenmedik bir gelişme kurtulmalarını sağlar. Yaşadıkları tehlikeyi atlatan Yamaç’ın aklı Sena’da kalır. Emrah’ın tehdidi altında olan Ezginin uyguladığı tedavi, Sena’yı gittikçe kötüleştirir. Bu sırada İdris ve Vartolu’nun kahvede rehin alınması gerilimi artırır. Vartolunun sürpriz hamlesi, ikili arasındaki buzların eridiğini düşündürürken hapishanede yaşanan beklenmedik gelişmeler ise asıl fırtınanın yeni kopacağının sinyallerini verir. ‘Çukur’un yeni bölümünde taşlar yerinden oynarken, adrenalin de giderek artacak.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çukur’un 29. bölümünde; Selim’in Cemili öldürmesi Çukur’da var olan büyük gerçeklere bir yenisini ekler. Selimin bu hayati hatasının bedelini ödeyip ödemeyeceği merakla beklenirken Koçovalı Ailesi’nde herkes düğünün ani iptaliyle derinden sarsılır. Vartolu, Selim, Emrah ve Nazım arasındaki iş birliği giderek güçlenirken Yamaç’ın bu gizli ittifaktan nasıl etkileneceği akıllarda büyük bir soru işareti yaratır. Sezon finaline beş bölüm kala Çukurun tüm sakinleri yeniden büyük yüzleşmeler yaşarken Yamaç ve adamlarının silah deposuyla ilgili yaptıkları hamle onları tehlikeli bir sürprizin içine sürükleyecek.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir