Çukur 33. bölüm sezon finalinde kan gövdeyi götürdü!

Çukur 33. bölüm sezon finali ile dün akşam ekrana geldi. Ekranların fenomen dizisi Çukur 33. bölüm sezon finalinde Koçovalı ve Vartolu savaşı yaşandı! İzleyenlerin nefeslerini tutarak izlediği Çukur 33. bölümü ile dün akşam ekrana geldi.

SHOW TVnin efsane dizisi Çukur sezon finali yaptı. Dün akşam ekrana gelen 33. bölüm ile yine reytinglerde büyük başarı yakalayan Çukurda nefes kesen sahneler izleyenleri ekrana kilitledi.

ÇUKUR 33. BÖLÜM SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Çukurun sezon finalinde; Çukur, Koçovalı ile Vartolu tarafının tam ortasında kalacak. Oğlu Selimin ihanetiyle hayatının en büyük yıkımını yaşayan İdris Koçovalı, bu mücadelede mağlubiyetini ilan ederek Çukuru Vartoluya bırakacak. Yamaç, savaşmaya devam ederken Akşın ve Celasunun düğünü Koçovalılar için bir nefes olacak.

Çukurda büyük sezon finalinde fırtına son kez kopacak ve Çukur, Koçovalı ile Vartolu tarafının tam ortasında kalacak. Oğlu Selimin ihanetiyle hayatının en büyük yıkımını yaşayan İdris Koçovalı, bu mücadelede mağlubiyetini ilan ederek Çukuru Vartoluya bırakacak. Yamaç, savaşmaya devam ederken Akşın ve Celasunun düğünü Koçovalılar için bir nefes olacak. Tansiyonun yüksek olacağı sezon finalinde Çukurun her karakterinin kendi finali ise büyük şaşkınlık yaratacak.

Güncellenme Tarihi: 13 Haziran 2018 — 00:14

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. Frontier Theme