Dedektif Dee ve Gizemli Alev Filmini Full izle

Dedektif Dee ve Gizemli Alev Film Fragmanı izle, Dedektif Dee ve Gizemli Alev Full izle, Dedektif Dee ve Gizemli Alev Filmi izle, Dedektif Dee ve Gizemli Alev Filmi Full izle, Dedektif Dee ve Gizemli Alev Full izle, Dedektif Dee ve Gizemli Alev Filmi izle Seyret

Özet; M.S. 7 yüzyılda geçen hikayede, dönemin en güçlü ülkesi olan Çin’in Luoyang kentinde Kraliyet Sarayı’nın yakınlarında ülkenin en büyük Budist anıtı inşa edilmektedir. Çinin ilk kadın İmparatoru olarak taç giyecek Wu Zetian ise tahta geçmek için anıtın bitmesini beklemektedir.

Fakat yakın zamanda yeni kraliçenin tahta çıkışını tehdit eden bir seri olay yaşanır. Kraliçenin güvenerek görevlendirdiği yüksek mevkilerdeki adamları, gündüz vakti halkın gözü önünde diri diri yanmaya başlar. Kimse nasıl olduğunu anlamaz ve arkasındaki gücü bulamaz. Wu Zetian taç giyme töreni öncesi bu sır gibi ölümlerin arkasındaki gerçeği öğrenmeye kararlıdır.

Gerçeği ortaya çıkartmak için yıllar önce kendi elleriyle sürgüne yolladığı dedektif Dee Renjieyi kente geri getirerek onu yaşananları araştırması için görevlendirir.

(2001)The Legend of Zu, Seven Swords (2005) gibi filmlerin yönetmeni Çinli sinemacı Tsui Harkın son filminin başrollerini Andy Lau, Carina Lau, Li Bing Bing paylaşıyor.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir