Denizlispor Teknik Direktörü İkinci yarıya iyi başlamak istiyoruz

Denizlispor Teknik Direktörü İkinci yarıya iyi başlamak istiyoruz PTT 1. Ligde ikinci yarı hazırlıklarını Antalyadaki kamp çalışmasıyla tamamlayan Denizlispor, Samsunspor maçından galibiyetle ayrılarak iyi bir başlangıç yapmayı hedefliyor.

Denizlispor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sona eren Antalya kampında futbolcuları tanıma fırsatı bulduğunu ifade ederek, oyuncuların antrenman performansından memnun olduğunu dile getirdi.

Futbolcuların gerçek potansiyellerini Samsunspor maçında sahaya yansıtacaklarına inandığını belirten İpekoğlu, şunları söyledi:

“Samsunspor zorlu bir rakip. Onlarda ikinci yarıya iyi bir başlangıç yapmak isteyecekler. Kampta oyuncularımızla sağlıklı iletişim kurduk. Antrenmanlarda büyük bir özveriyle çalıştılar. Özellikle ilk yarıda verim alınamayan bazı oyunculardan, ikinci yarıda daha iyi performans bekliyorum. Kaliteli bir ekibiz, bunu Samsunspor karşılaşmasında göstereceğiz. Samsunspor maçından galibiyetle ayrılarak, ikinci yarıya güzel bir başlangıç yapacağımıza inanıyorum.”

İpekoğlu, açıklamasında ayrıca, oğlu vefat eden kulübün güvenlik müdürü Tansu İbanoğluna başsağlığı dileğinde bulundu.

Tarih: 22 Ocak 2015 — 15:46

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi