Dizi Haberleri

Dexterın merakla beklenen yeni sezonundan yeni fragman yayınlandı

Dexterın merakla beklenen yeni sezonundan yeni fragman yayınlandı 2006 yılında başlayıp 2013 yılında son bulan zamanın popüler dizilerinden Dexter’ın yeni sezonu Dexter New Blooddan yeni bir fragman paylaşıldı.

Dizi sektöründe unutulmazlar arasına adını yazdıran popüler dizi Dexterın bildiğiniz gibi yeni bir sezonu geliyor. Geçtiğimiz saatlerde de diziden yeni bir fragman paylaşıldı.

Yeni sezon 10 bölümlük bir mini dizi şeklinde 7 Kasımda yayınlanacak ve yine dizinin başrolünde Michael C. Hall olacak. Yaratıcılığını ise Clyde Phillips üstlenecek. Dizinin yeni sezonundaki diğer oyuncular da şöyle: Michael C. Hall, Clancy Brown, Julia Jones, Alano Miller, Johnny Sequoyah ve Jack Alcott. Ayrıca ilk sezonlardan tanıdığımız bazı karakterleri de dizide göreceğiz.

Dizi yeni sezonunda Miami yerine bu sefer New Yorkun kurgusal bir kasabası olan Iron Lakete geçecek. Ayrıca açıklanan bilgiye göre dizide Dexter hala hükümet tarafından aranıyor ve Miamiden çok uzak bir yerde başka bir isim ile yaşıyor olacak.

Dexter New Blood Yeni Fragman

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir