Diriliş Ertuğrul 114. bölüm fragmanında büyük mücadele!

Diriliş Ertuğrul 114. bölüm fragmanı izleyenleri heyecanlandırdı. Heyecanla beklenen Diriliş Ertuğrul 114. yeni bölüm fragmanıyla nefes kesti. İşte Diriliş Ertuğrul 114. bölümden mücadele dolu sahneler.

Çarşamba akşamları izleyicisini ekrana kililteyen Diriliş Ertuğrul yeni bölümde heyecan dorukta. Diriliş Ertuğrul 114. yeni bölümüyle yarın akşam 20.00de TRT 1de.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 114. BÖLÜM FRAGMAN

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ertuğrul uç beyliği elinden alınınca, alplarla birlikte kaleyi terk etmişti. Obadan da uç beyliğine ait sancaklar Selçuklu askerleri tarafından sökülmüştü. Marya, Aydoğmuş tarafından salıverilmiş ve Köpek’in hizmetine girmişti. Günalp ise Köpekin emriyle onun yanına gitmek üzere kaleden ayrılmış ve meydan Aydoğmuşa kalmıştı. Köpekin gazabına uğrayanlara ise, Taceddin Pervane de eklenmişti.

Sultan ise tüm bunlar yüzünden anası Mahperi ile hesaplaşmıştı. Köpek, himayesine aldığı emirlerle sultanı artık neredeyse yok hükmünde bırakmıştı. Sultan ise tüm bunlar üzerine Köpekin ölüm fermanını imzalamıştı. Ertuğrul ise, isyan hazırlığındaki beyleri yanlışlarından döndürmek için onların yanına varmıştı. Köpek ise Günalp’ın körleşmiş sadakatini kullanarak, Günalpı beyleri ve Ertuğrul’u öldürmek üzere onların yanına göndermişti. Ertuğrul bir şekilde beyleri ikna etmiş, ancak yine de canlar yanmıştı. Nihayetinde ise Ertuğrul ve Günalp karşı karşıya gelmişti. Aslıhan ise Köpek’i öldürme niyetiyle tek başına saraya varmış ve bunu yapabilmeye fırsat bulmuştu.

Aslıhan’ın ağır bir şekilde yaraladığı Köpek ölecek mi? Günalp, yaşanan bu hadiseyi öğrendiğinde nasıl bir hamle yapacak? Ertuğrul ve Günalp’ın karşı karşıya gelmeleri nereye varacak? Tekfur Kritos’un Ahmet’e vereceği yeni görev ne olacak? Ahmet ve Marya arasındaki gerilim tırmanacak mı? Yaşananların akabinde Kayı Obasının ahvali ne olacak?

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir