Ana Sayfa Dizi Haberleri Diriliş Ertuğrul 117. bölüm fragmanı yayınlandı Ani ölüm

Diriliş Ertuğrul 117. bölüm fragmanı yayınlandı Ani ölüm

2
0

Diriliş Ertuğrul 117. bölüm fragmanı yayınlandı. Dün akşam 116. bölümü ile ekrana gelen Diriliş Ertuğrul herkesi ekran başına kilitledi. Halime Hatunun ölümü, büyük yıkım oldu. İşte Diriliş Ertuğrul 117. bölümden ilk fragman.

Diriliş Ertuğrul 116. bölümün ardından 117. bölüm fragmanını yayınladı. Heyecanla takip edilen dizinin yeni bölümünde duygu yüklü sahneler yaşanacak

Diriliş Ertuğrul yeni bölümü ile 9 Mayıs Çarşamba TRT 1de.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 116. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ertuğrul ve beraberindekiler, Köpekin öldürmüş ve devleti büyük bir musibetten kurtarmıştı. Obaya zaferle dönmüşler, büyük bir memnuniyetle ve sultanın teveccühüyle karşılanmışlardı. Bunun üzerine Ertuğrulun hakkı olan uç beyliği Sultan Gıyaseddin tarafından geri verilmişti…Ertuğrul bu süreçte yeni nizamı oluşturmaya çalışacaktır. Fakat beklenmeyen bir düşman baş gösterecektir. Peki bu yeni düşman kimdir?

Diğer yandan Moğolların Anadoluyu istila etmek üzere yola çıktığı bilgisi Ertuğrula gelir. Moğollar Anadoluya öncü birlik göndermiş, bu birliğin başına da büyük bir komutanı görevlendirmişlerdir. Peki bu birliğin başındaki meşhur komutan kimdir? Bu komutanın burada ittifak kuracağı kişiler kimler olacaktır? Ertuğrul bunlara karşı mücadelesinde nasıl bir yol izleyecektir? Diğer yandan obada her şey yolunda giderken, oba beklenmeyen bir hadiseyle sarsılacaktır. Peki bu beklenmedik hadise ne olacaktır?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 117. BÖLÜM FRAGMANI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz