Ana sayfa Dizi Fragmanları Diriliş Ertuğrul 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı trt1

Diriliş Ertuğrul 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı trt1

0
0

Diriliş Ertuğrul 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı trt1 TRT 1in izlenme rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul 38. bölüm fragmanı yayınlandı. Obada işler karışıyor. Ertuğrul obayı kurtarabilecek mi? Diriliş Ertuğrul 38. yeni bölüm fragmanı ve ayrıntılar haberimizde.

Diriliş Ertuğrul son bölümde nefesler tutuldu. Yeni bölüm fragmanını da yayınlayan Diriliş Ertuğrulda neler olacak merak konusu. Obanın geleceği Ertuğrula bağlı.

Diriliş Ertuğrul 38. bölümü ile 16 Aralık Çarşamba TRT 1de..

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 38. BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 37. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Konya’dan gelen Gümüştekin’in Ertuğrul’un ölüm fermanını getirmesi obadaki durumu daha da yükseltmiştir. Hayme Ana ve Gündoğdu başından beri Ertuğrul’u dinlemeyerek büyük bir hata yaptıklarını anlamışlardır. Hayme Ana pişman olup oğlunu ve obasını korumak için hamleler yapsa da Aytolun, Gümüştekin ve Goncagül üçlüsünün planları onun hamlelerini boşa çıkartır.Ertokuş Bey’i öldürmekle itham edilen Ertuğrul Ertokuş Bey’i kurtardıktan sonra obaya mı götürecek?

Abdurrahman’ı gören Tangut’un planı nedir? Noyan, Rahman’ın Ertuğrul tarafından yanına yerleştirildiğini öğrenecek mi? Selcan’ın Aytolun hakkında öğrendiği büyük sır nedir? Halime kendisine ve Ertuğrul’a yardım etmesi için kime mektup gönderir? Ögeday Sungur Tekin’in Aksakallılar için casusluk yaptığını öğrenecek mi? Sungur Tekin’in yaşadığını öğrenen Hayme Ana’nın tepkisi ne olacaktır? Artuk Bey’in Korkut Bey’i hangi konuda uyaracaktır?