Diriliş Ertuğrul 54. yeni bölüm fragmanı heyecanlandırdı

Diriliş Ertuğrul 54. yeni bölüm fragmanı heyecanlandırdı Diriliş Ertuğrul yayınlandığı akşam reyting listesinin zirvesinde yer almaya kaldığı yerden devam ediyor. Bu hafta ekrana gelecek olan Diriliş Ertuğrul 54. yeni bölümü için heyecan dorukta. Nefes kesen sahneleriyle gündemden düşmeyen Diriliş Ertuğrul dizisi 54. yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde

Yapımcılığını Tekden Filmin üstlendiği Diriliş Ertuğrul yeni bölümü için heyecan dorukta. Merakla beklenen Diriliş Ertuğrul 54. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Senaryosunu Mehmet Bozdağın yazdığı, başrollerini Engin Altan Düzyatan,Esra Bilgiçin oynadığı Diriliş Ertuğrul yeni bölümü ile 13 Nisan 2016 Çarşamba akşamı saat 20:00da Trt1de.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 54. BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin ekrana gelen son bölümlerinde, Gümüştekin ve Aytolun’un bütün yaptıkları ortaya çıkmıştır. Selcan’ı öldürmek için yola çıkan Aytolun, büyük bir sürprizle karşılaşmıştır. Hayme Ana, hiç beklemediği bir anda Aytolun’un karşısına çıkarak bütün yaptıklarını bildiğini söyler. Aytolun ise Goncagül ile birlikte yaşananların şokuyla hançerini Halime’nin boğazına dayayarak onu öldürmekle tehdit eder. Fakat Aytolun, Rahman tarafından öldürülür. Goncagül ise kaçmıştır. Goncagül’ün peşine düşen Selcan, Gündoğdu’nun kolu için aradığı mantarı orada bulmuştur. Diğer yandan Ertuğrul Gümüştekin’i obaya getirmiştir. Mahkemeye çıkarılan Gümüştekin bütün suçlamaları reddeder. Ancak şahitler, Gümüştekin’in kardeşi Aytolun ile birlikte yaptıkları her şeyi anlatmışlardır. Gümüştekin’in infaz edileceği sırada Saadettin Köpek, obaya gelip suçlunun kendisine teslim edilmesini ister. Ancak Ertuğrul buna karşı çıkar. Saadettin Köpek’in diretmesi üzerine Ertuğrul, Gümüştekin’in kelesini vurarak ona teslim eder. Saadettin Köpek’in bu yaşanılanlara tepkisi ne olacaktır.

Diriliş Ertuğrulda bu hafta; Obada niçin kutlamalar yapılır? Gündoğdu ile ilgili şok edici olay nedir? Ertuğrul toyda hangi meseleyi açar? Noyan ile birlikte olan Goncagül’un planları başarıya ulaşabilecek midir? Obadaki gizli hain kimdir? Ertuğrul, Noyan tarafından kıstırılan Dündar ve Yiğit’i kurtarabilecek midir? Bütün bu soruların cevabı Diriliş Ertuğrul 54. Bölümde…

DİRİLİŞ ERTUĞRULDA İKİ SÜRPRİZ AYRILIK!

Diriliş Ertuğrulda iki sürpriz ayrılık yaşandı. İki güçlü karakter ölerek diziye veda etti. Diriliş Ertuğrul dizisine, yeni sezonda katılan Evrim Solmazın canlandırdığı Korkut Beyin eşi Aytolun Hatun, yaptığı ihanetlerin bedelini canıyla ödedi.

Diriliş Ertuğruldaki diğer bir veda ise Gümüştekin karakteri oldu. Yine diziye 2. sezonda katılan Mehmet Polatın canlandırdığı Gümüştekin karakteri de öldü. Ertuğrul Bey, ihanetlerinin cezası olarak Gümüştekini öldürdü.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL OYUNCULARI

Engin Altan Düzyatan – Ertuğrul
Kaan Taşaner – Gündoğdu
Hülya Darcan – Hayme Ana
Esra Bilgiç – Halime
Didem Balçın – Selcan
Burcu Kıratlı – Gökçe
Cengiz Coşkun – Turgut Alp
Cavit Çetin Güner – Doğan Bey
Nurettin Sönmez – Bamsı Beyrek
Osman Soykut – İbn-i Arabi
Fahri Öztezcan – İlyas Fakih
Arda Anarat – Dündar
Burak Temiz – Yiğit Alp
Gökhan Karacık – Derviş
Celal Al – Abdurrahman

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir