Diriliş Ertuğrul 65. bölüm için geri sayım başladı

Diriliş Ertuğrul nefesleri kesecek bir bölümle daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul 65. bölüm fragmanında Ertuğrulun oldukça öfkeli olduğu gözleniyor. Diriliş Ertuğrul 65. bölümüyle Çarşamba saat 20:00de TRT 1 ekranlarında.

Diriliş Ertuğrul TRT 1 ekranlarında harikalar yaratmaya devam ediyor. Aksiyon dolu sahnelerin yaşanacağı fragmanı yayınlanan 65. bölüm izleyiciler tarafından oldukça merak ediliyor. Diriliş Ertuğrul her Çarşamba saat 20:00de Kanal D ekranlarında yayınlanıyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 65. BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 64. SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Diriliş Ertuğrul son bölümünde, Zafere giden yollar acı ve gözyaşı ile doludur. Kayılar sıkıntıyla geçen uzun bir dönemin ardından yaptıkları kilim ticaretiyle ilk defa rahat bir nefes almışlardır. Ancak bu rahatlık kilimleri taşıyan kervanın baskına uğramasıyla yerini tekrar sıkıntılı bir sürece bırakır. Ertuğrul Bey için daha zor zamanlar başlamıştır. Obanın huzurunu henüz sağlamış olan Ertuğrul Bey tekrar meydana gelen ekonomik sıkıntılarının yanına şehit olan alpların üzüntüsünün eklenmesiyle yeni bir çıkmazla karşı karşıya kalmıştır. İntikam alma duygusu ve siyasi sorunlar arsında kalan Ertuğrul Bey nasıl bir yol izleyecek?

Karanlık kötüler için fırsatlar doğurur. Hırsının kurbanı olan Ural Bey, yaptırdığı baskınla büyük bir riski göze almıştır. Artık yapması gereken hamle bellidir; kendisine doğrultulan suçlamalardan kurtulmak… Olayları uzaktan izleyen Simon, bir anda eline geçen fırsatla dengeleri değiştirme imkânına kavuşmuştur. Bu kozu hiç çekinmeden kullanan Simon hedefine ulaşabilecek midir?

Ve aydınlık fitneyi kör eder. Obaya hızlı bir giriş yapan Aliyar, bir anda ortasında kaldığı ateş çemberinden çıkabilecek midir? Gördükleri karşısında dehşete düşen Aliyar, adalet ve merhamet duygusuyla gerçekler arsında sıkışıp kalmıştır. Aliyarın alacağı kararlar ve Candar Beyin hiç beklenmeyen bir anda Ertuğrul Beye yapacağı teklif iki obanın kaderini belirleyecektir

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir