Diriliş Ertuğrul 79. bölüm fragmanında gerilimin dozu yükseliyor

Yazar: ,

TRT 1 ekranında yayınlanan Diriliş Ertuğrul 79. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamları ekrana gelen Diriliş Ertuğrul yeni bölümde Cenk meydanında ağır yara alan Aliyarın intikamını almak isteyen Ertuğrul, Vasilyusun Hanlı Pazarı ele geçirmek istemesi üzerine harekete geçiyor. Diriliş Ertuğrul nefes kesen yeni bölümü ile 1 Mart Çarşamba akşamı ekrana gelecek.

Diriliş Ertuğrul 79. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dün akşam ekrana son bölüm ile gelen sevilen dizi Diriliş Ertuğrulda Aliyar ve Uralı birbirine düşürmek isteyen Vasilyus ilk hedefine ulaşmış ve Aslıhan Hatunu kaçırılmasında yardımcı olmuştur. Vasilyusun asıl amacı Aliyarı pusuya düşürüp öldürmektir. Vasilyusun amacını öğrenen Ertuğrul Bey, Aliyarın imdadına yetişecektir. Cenk meydanında ağır yara alan Aliyar ölecek midir? Diriliş Ertuğrul nefes kesen yeni bölüm ile 1 Mart Çarşamba akşamı ekrana gelecek.

Diriliş Ertuğrul dizisinin başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Esra Bilgiç, Kürşat Alnıaçık, Nurettin Sönmez, ve Cengiz Çoşkun gibi usta isimler yer alıyor. Yapımcılığını Tekden Filmin üstlendiği Diriliş Ertuğrul dizisinin yönetmen koltuğunda Metin Günay oturuyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 78. SON BÖLÜM ÖZETİ

Yaptıkları oyunlarla Ural’ı ölümden kurtaran Vasilius ve Sadettin Köpek kazandıklarını zannederken aslında Ertuğrul’un büyük oyununda kaybetmişlerdir. Ertuğrul zor olanı yapmış, evladına kıyan, alplarını öldürten Ural’ı sulh diyetiyle serbest bırakmıştır. Ertuğrul için zor olsa da, bu durum ileriye dönük planlarına ulaşabilmesinin yolunu açmıştır. Aliyar, bey olmuş, böylece iki obanın birliği temin edilmiştir.

Peki şimdi, çıkarı zedelenen, Ural’ın bey olması için iki adamını bile gözünü kırpmadan harcayan Vasilius’un hamlesi ne olacaktır? Sadettin Köpek nasıl bir yöntem izleyecektir?

Diğer yandan Aslıhan, Batuhan tarafından saldırıya uğramıştır. Batuhan, Ural’ın kirli işlerinde kullandığı en sadık adamıydı? Ural için Aliyar’a karşı duran Aslıhan, hakikatleri Batuhan’dan işitince nasıl bir tavır izleyecektir? Batuhan’ın Aslıhan üzerinden planı ne olacaktır? Evleneceği kadının kaçırıldığını duyan Emir Saadettin neler yapacaktır?
Vasilius’un gün geçtikçe artan duygusal yönelimlerine karşı kalede sıkışıp kalan Helena’nın akıbeti ne olacaktır? Onu içinde bulunduğu bu çıkmazdan kim kurtaracaktır?

Benzer Yazılar

Bir cevap bıraka bilirsin