Diriliş Ertuğrul 81. yeni bölümünde Vasilius arasında neler yaşanacak?

Diriliş Ertuğrul 81. bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrulun yeni bölümünde Vasiliusun pes etmeye hiç niyeti yoktur, Ertuğrul Bey ise ne pahasına olursa olsun ona savaş açmaktadır. Diriliş Ertuğrulda neler yaşanacak?

Her Çarşamba TRT 1 ekranlarına gelen Diriliş Ertuğrul reytingleri alt üst etmeye devam ediyor. Diriliş Ertuğrulun yeni bölümünde Dündarın Güneyliye aşık olduğunu Ertuğrul Bey duyacak mı? Tepkisi ne olacak? Dündar bu aşktan vaz mı geçecek yoksa peşinden mi gidecek? Tüm cevaplar Diriliş Ertuğrulun yeni bölümünde olacak.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 81. BÖLÜM ÖZETİ

Askerlerinin Aslıhan’ı getireceği rahatlığıyla mağrur halde Hanlı Pazara gelen Vasilius, tuzak kurduğunu sanırken büyük bir tuzağın içine düşmüş ve Ertuğrul Bey’in gazabına uğramıştır. Lakin kendini garantiye alan Vasilius, Bamsı’nın Teo’nun elinde olması sayesinde takas edilmek şartıyla kurtulmuştur. Teo ve adamları üç Türkmen beyini öldürtmüş, bunun karşılığında Ertuğrul, Karacahisar Kalesinde üç komutanın cesedini sallandırma emrini vermiştir. Görev başarıyla tamamlanmıştır fakat Kutluca, Turgut, Samsa henüz kaleden çıkamamışlardır. Ertuğrul ve Aliyar’ın aklı da onlardadır. Peki Turgut, Kutluca ve Samsa bu büyük tehlikenin içinde kaleden kurtulabilecekler midir? Kalede komutanları sallandırılan Vasilius bu şok halinden sonra nasıl bir hamlede bulunacaktır? Onun hamlelerine Ertuğrul’un karşı hamlesi ne olacaktır? Diğer yandan Dündar, Acar Bey’in kızı Günyeli’ye gönlünü kaptırmış, bu durumu Halime’ye açmıştır. Fakat Halime, Günyeli’nin Acar Bey’in kızı olduğunu dolayısıyla bu sevdadan vazgeçmesini söylemiştir. Eğer durumu Ertuğrul Bey bilirse bu ilişkiye gönlü razı gelmeyecektir. Peki Dündar, yengesinin tavsiyesini mi dinleyecektir, yoksa her ne pahasına olursa olsun duygularının peşinden mi gidecektir?

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir