Dizi Fragmanları

Diriliş Ertuğrul Dizisi 138.Bölüm Sesli Fragmanı izle

Diriliş Ertuğrul 138.Bölüm Fragmanı sesli 6 mart çarşamba Diriliş Ertuğrul 138.Bölüm tanıtımı izle Diriliş Ertuğrul Son Bölüm Fragmanı trt1

Diriliş Ertuğrul 137.Bölüm özeti

Moğolların hain planları sonucunda Kayı obasını basan Alıncak, Osmanı kaçırmıştı. Ertuğrul Bey ise İlbilge ve kurduğu oyunla Komutan Alıncaktan gizlice bilgiler toplarak Osmanın yerini bulmuş ve onu kurtarmıştı. Alıncak ise Osmanın kaçırıldığından habersiz olduğundan Ertuğrula hanlı pazarda hain bir tuzak kurmuştu. Ertuğrul Bey ise kurulan bu tuzağı fark edip, Alıncakın ondan istediği gizli sanığın içini boşaltmış Artuk Beyin de planıyla hanlı pazarda Alıncak ve adamlarını gafil avlamıştı. Elinde koz olarak kullanacağı bir şey bulamayan Alıncak, Ertuğrul Beyin kaybolan vergileri geri getireceğini söylemesiyle Ertuğrul Beye obasını geri vermiş ve yeniden anlaşmak zorunda kalmıştı.

Obada ise Moğolların gölgesinde hüküm sürdüren Sırma, Selcan Hatunu öldürmek için hançerini çekmişti. Kendini savunan Selcan Hatun ise hançeri Sırmaya saplamıştı. Peki Sırma yaşayabilecek mi? Bu meseleyi duyan Beybolat Bey ne yapacak? İlbilgenin yardımıyla zindandan kaçan Süleymanın akıbeti ne olacak?

Diriliş Ertuğrul 137.Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu