Ana Sayfa Genel Haberler Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragmanı yayınlandı mı?

0
0

Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragmanı yayınlandı mı? Ne zaman başlayacak?
Diriliş Ertuğrul yeni sezon bölümlerine ne zaman başlayacak merak konusu oldu. TRT 1in büyük ilgi gören dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölümde neler olacak? Diriliş Ertuğrulun oyuncu kadrosuna yeni isimlerin eklenmesiyle, Ertuğrul Bey ölecek mi? sorusu artış gösterdi.

Sezon finaliyle nefesleri kesen Diriliş Ertuğrul yeni bölümleri için heyecanlı bekleyiş başladı. Sabırsızlıkla beklenen Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Diriliş Ertuğrul yeni sezon bölümlerininin ne zaman başlayacağı belli olduğunda haberimizin içerğinden öğrenebilirsiniz.

DİRİLİŞ ERTUĞDUL SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Ertuğrul Bey, Ögeday Hana tabi olmayı kabul etmiş ve Ögeday, beklenmedik bir şekilde Ertuğrul’dan Selçuklunun sultanı olmasını istemişti. Almıla ise Haymenin gözünde iyice yer edinmiş ve artık obaya yerleşmişti. Moğol karargâhında ise Ögeday Han’ın beklenmedik bir şekilde ölümü herkesi sarsmıştı. Ertuğrul, bunun üzerine gelen tehlikeyi sezmiş ve karargâhtan kaçmıştı. Böylece Ertuğrul ve onun peşine düşen Noyan arasında amansız bir kovalamaca başlamıştı. Günalp ise Moğol casuslarını yakalamış ve konuşturmayı başarmıştı. Turgut ve Bamsı, Almıla’nın aslında Noyan’ın kardeşi Alangoya olduğunu öğrenmiş ve bunu Ertuğrul’a söylemişlerdi. Bunun üzerine hep birlikte dörtnala Kayı Obası’na doğru yola koyulmuşlardı…

Ertuğrul ve alplar, Noyandan yakasını kurtarıp sağ salim Kayı Obasına gelebilecekler mi? Osman’ı öldürmek için harekete geçen Almıla, Osman’a zarar vermeden Ertuğrul ve alplar onun cezasını kesmeyi başarabilecekler mi? Ögeday’ın ölümünden sonra Noyan nasıl bir hamle yapacak?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz