Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlayacak?

Ekranların fenomen dizileri arasında yer alan Diriliş Ertuğrul yeni sezon için meraklı bekleyiş sürüyor. TRT 1 ekranında yayınlanan Diriliş Ertuğrulun yeni sezona ne zaman başlayacağı ise henüz netlik kazanmadı. Diriliş Ertuğrul çekimlerinde yaşanan zorluklardan dolayı dizinin Ekim ayında yeni sezona başlaması gelen iddialar arasında.

Diriliş Ertuğrul için heyecanlı bekleyiş. Eylül ayının gelmesi ile birlikte diziler yeni sezon için başlangıç yapmaya başladı. Ekranların fenomeni olan Diriliş Ertuğrul için ise bekleyiş sürüyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Diriliş Ertuğrul yeni bölümleri ne zaman başlıyor sorusunun yanıtı henüz belli olmadı. Geçtiğimiz sezon Ekim ayında yeni bölümleri ile ekrana gelen Diriliş Erturğulun bu sezon da Ekim ayında başlaması bekleniyor. Yapım şirketinden henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

DİRİLİŞ ERTUĞRULA SÜRPRİZ TRANSFER

Başrollerinde engin altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Hülya Darcan ve Çağdaş Onur Öztürk gibi isimlerin bulunduğu Diriliş Ertuğrula son olarak Kehribar dizisinde rol alan güzel oyuncu Aslıhan Güner dahil oldu.

Çemberimde Gül Oya, The İmam, Asi, Sevda Çiçeği, Yuvamı Yıkamazsın, Şefkat Tepe, Sümelanın Şifresi, Bir Zamanlar Osmanlı, Kehribar, Muhteşem yüzyıl Kösem gibi film ve dizilerde rol alan güzel oyuncunun dizide hangi rolü canlandıracağı merakla bekleniyor. (Medyaradar)

SEZON FİNALİNDE NELER OLMUŞTU?

Büyük bir orduyla birlikte Hanlı Pazar’a baskın yapmak üzere gelen Vasilius, Ertuğrul’un tuzağına düşmüş ve Ertuğrul tarafından öldürülmüştür. Ertuğrul şimdi gözünü Karacahisar kalesine dikmiştir. Peki Sultan, Kalenin fethi için ordusuyla Ertuğrul’a destek olacak mıdır? Ertuğrul başsız kalan kaleye Selçuklu sancağını dikebilecek midir? Diğer yandan Ekaterina, kaledeki boşluktan istifade ederek imparatora mektup yazmış ve yetki istemiştir. Ertuğrul’ların ve Çavdar’ların zaaflarını bilen Ekaterina’nın bu talebi imparator tarafından kabul görecek midir? Ekaterina Ertuğrul’a karşı nasıl bir hamlede bulunacaktır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi