Adım Farah 13. Bölüm Sesli Tanıtımı Neler Yaşanacak

Adım Farah 13. Bölüm Sesli Tanıtımı Neler Yaşanacak

Adım Farah 13. Bölüm Fragmanı izle Adım Farah Son Bölüm Fragmanı seyret Adım Farah 13. Bölüm Sesli Tanıtımı Neler Yaşanacak

Adım Farah 12. Bölüm özeti Farah Mehmet’ten Kerimşah’ın donörünü öldürenin Ali Galip olduğunu öğrenir. Ama Tahir’e söylerse bunun yol açacağı sonuçlardan korkar ve bu gerçeği Tahir’den gizlemeye karar verir. Tahir ise donörü öldürenin peşine düşmüştür. Diğer taraftan Mehmet vasıtasıyla bulacağı bilgilere ihtiyaç duyar ve iki adam ilk kez ortak bir düşmanın peşine düşerler. Ak Kuzu Kara Kuzu organizasyonunu açığa çıkartmaya bir adım daha yaklaşırlarken; Ali Galip ve Orhan ise bu tehlikenin farkındadırlar.

Mehmet’in baskısıyla iş birliği yapmaya mecburen kalan Farah için, artık tek hedef vardır, bütün her şeyi geride bırakıp Tahir ve oğluyla uzaklara gitmek. Bu planına Tahir’in de sıcak bakmasıyla iki sevgili için umut dolu bir gelecek ufukta görünür. Ancak Tahir’in Kerimşah’ın kurtulmasıyla ilgili önceden attığı adımla ulaştığı bilgi, onu vicdani bir ikilemde bırakır. Ya Kerimşah için umut olacak bu bilgiyi Farah’la paylaşacak, ya da Kerimşah’ın geleceğiyle kumar oynayıp Farah’la hayal ettiği geleceğe yürüyecektir. Tahir bu ikilemle uğraşırken kontrolü dışında gelişen yeni bir problemin de fitilini ateşlemiş, uyuyan bir devin uyanmasına yol açmıştır.

Adım Farah Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: Adim Farah 13 Bolum Fragman

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.