Aile 9. Bölüm Tanıtımı neler yaşanacak

Aile 9. Bölüm Tanıtımı neler yaşanacak

Aile 9. Bölüm Fragmanı izle Aile Son Bölüm Fragmanı seyret Aile 9. Bölüm Tanıtımı neler olacak

Aile 8. Bölüm özeti Serhat’ın serbest kalması, onu bir anda Devin’in adalet terazisine koyarken; Aslan’ın soracağı bir soru, Devin’in herkesin kaderini değiştirecek bir karar vermesini sağlayacaktır.
Hülya ise ailesini korumak için harekete geçer. Aslan; Serhat’ı öğrenmeden tüm deliller yok edilmelidir. Hülya bu konuda Cihan’ı, kendisine yardım etmeye mecbur bırakır. Aslan bir haftanın sonunda Yağmur’a zarar veren kişinin Serhat olduğunu bulur. İşler şimdi içinden çıkılamayacak bir hale girmiştir. “Zulmü görmezden gelmek mazluma ihanettir.” öğretisiyle büyüyen Aslan için Serhat’a kesilecek ceza bellidir. Ancak Devin ve Hülya, kendi doğrularıyla Aslan’ın karşısında duracaklardır. Yağmur’un moralini düzeltmek için dışarı çıktıkları bir akşamda yaşananlar, Devin ve Yağmur arasında büyük bir yüzleşmeye sebep olurken; kendisinden bir şeyler saklandığından artık emin olan Eko ise gerçeklerin peşine düşer.

Hülya, Serhat’ın yurt dışına kaçırılması için İbo’yla iş birliği yaparken; Cihan da bu iş birliğinin bir parçası olmak zorunda kalır. Ancak Hülya’nın hesaba katmadığı ihtimaller, tüm planlarını altüst eder. Serhat’ın serbest kalması, onu bir anda Devin’in adalet terazisine koyarken; Aslan’ın soracağı bir soru, Devin’in herkesin kaderini değiştirecek bir karar vermesini sağlayacaktır. Acaba Devin ne karar verecektir?

Aile Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: Aile 9 Bolum Fragmani

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.