Bahar Yeli 58. Bölüm Tanıtımı Seyret Neler Yaşanacak

Bahar Yeli 58. Bölüm Tanıtımı Seyret Neler Yaşanacak

Bahar Yeli 58. Bölüm Fragmanı izle . Bahar Yeli 58. Bölüm Fragmanı seuret kanal7 Bahar Yeli 58. Bölüm Tanıtımı Seyret Neler Yaşanacak

Bahar Yeli 57. Bölüm özeti BÜYÜK AŞKIN SONU MU GELİYOR?

Bahar Yeli’nde Yaş, Preşant gerçeğini öğrendikten sonra belli etmemeye çalışsa da büyük bir hayal kırıklığına uğrar. İlk defa Arti’den şüphelenen Yaş, onu takip eder ve onun Preşant’la buluştuğunu görür. Yaş ve Arti’nin yuvası mı yıkılıyor?

58.Bölüm

Arti’nin Preşant’la buluşma sebebi Anş’ın ilik naklidir fakat olanları uzaktan izleyen Yaş farklı düşünür. Arti’in kendisine yalan söylemesinden sonra bir de Preşant’ın Anş’a gösterdiği sevgiyi gören Yaş, Arti’nin ilk aşkına döndüğünü düşünür. Şoba ile görüşen Arti, organizasyonun Yaş tarafından yapıldığını öğrenir. Bu durumda Yaş’ın her şeyi öğrendiğini anlar. Arti, Yaş’a her şeyi anlatır. Yaş, Arti’yi affedecek mi?

Hindistan’ın geniş hayran kitlesine sahip dizisi “Punar Vivaah”, “Bahar Yeli” ismiyle Kanal 7 ekranlarında! Başrollerini Kratika Sengar ve Gurmeet Choudhary’nin paylaştığı “Bahar Yeli” dizisi, Arti ve Yaş’ın ilk evliliklerinde yaşadıkları dramatik olayların ardından çocukları için tekrar evlenmesini konu ediyor.

Kendisini iki kızına adamış zengin ve bekar bir baba ile oğlu için tüm zorluklara göğüs germiş bekar bir annenin yaptıkları ikinci evliliğin hikayesi “Bahar Yeli” ile ekranlara geliyor. Arti, çocukluğundan itibaren zorluklar içinde büyümüş bir kadındır. Talihsizlikler evliliğinde de peşini bırakmaz ve daha hamileyken kocası tarafından aldatılır. Geri kalan ömrünü tek çocuğu Ansh’a adayan Arti, artık evlilik düşünmez. Yaş ise çok sevdiği eşini kazada kaybetmiş ve hala eşini çok özleyen bir babadır. Yaş da Arti gibi kendisini kızları Payal ve Palak’a adamış, düğün organizasyonu yapan varlıklı birisidir.

Sadece çocuklarına mutlu bir hayat sunmak isteyen Yaş ve Arti, artık kimseyle evlenmek istemez ancak Arti’nin kayınvalidesi ve kayınbabasının gizli bir planı vardır. Oğlu tarafından terkedilen gelinleri Arti’yi kızları gibi bağrına basan anne ve babası, Arti’nin tekrar evlenmesini ve çocuğuyla birlikte mutlu bir hayat sürmesini ister. Bu plan doğrultusunda Arti ile Yaş bir araya getirilir. Evlilikte pek gönlü olmayan Arti ve Yaş, çocuklarının geleceği için evlenmeyi kabul eder.

Arti, zamanla Yaş’ın ailesi tarafından sevilir ancak Yaş hala eski karısını unutamamıştır ve kendisini suçlu hisseder. Bir tatil esnasında Yaş’a aşık olan Arti, duygularını Yaş’a anlatır fakat ölen karısının özlemini hala duyan Yaş’tan karşılık bulamaz. Çocukların iyiliği için birlikte yaşamaya devam eden Arti, hamile olduğunu tesadüfen öğrenir fakat bu durumu kendisini istemeyen Yaş’a söylemez. Yaşanılan onca acıdan sonra çocukları için evlenen Arti ve Yaş, mutluluğu tekrar bulabilecek mi?

Bahar Yeli 58. Bölüm Fragmanı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.