Ben Bu Cihana Sığmazam 26. Bölüm yanıtımı neler yaşanacak

Ben Bu Cihana Sığmazam 26. Bölüm yanıtımı neler yaşanacak

Ben Bu Cihana Sığmazam 26.Bölüm Fragmanı izle Ben Bu Cihana Sığmazam Son Bölüm Fragmanı seyret

Ben Bu Cihana Sığmazam 25.Bölüm özeti “Herkes ölecek!
Gülendam, Cezayir’i karşısına alır ve ailenin başındaki kara bulutları dağıtması için oğluyla sert bir konuşma yapar. Cezayir’den ailesine bu acıları yaşatanlardan hesap sormasını ister. Cezayir, bu konuşmanın üzerine meclisi toplar ve düşmanlarını alt etmek üzere kararlarını açıklar.

Ateş, Azamet’i de yanına alarak Cezayir’den habersiz Kayıkçı’nın izini bulmak için harekete geçer. Ateş ve Azamet, Kayıkçı’nın gizlice yönlendirmesiyle girdikleri yolun sonunda Cezayir ve ailesini temelden sarsacak bir mesaj alır.

Ekabir, Tito’ya ailesinin ölüm emrini veren kişinin Tatavlalı olduğunu söyler. Tito, öcünü almak için Tatavlalı’nın peşine düşer. Cezayir de Tatavlalı’dan intikam almaya karar verince Cezayir, Tito ve Tatavlalı bir noktada karşı karşıya kalır.

Firuze’nin, Canan’a destek olmak adına Gülendam’ın evinde olması Leyla’yı rahatsız eder. Bu durumun üzerine bir de Firuze’nin, Leyla’nın galerisinde etkinlik düzenlemesi sabrını taşırır.

Cezayir’in mecliste aldığı kararlar nelerdir? Kayıkçı’nın Cezayir ve ailesini sarsacak mesajı nedir? Leyla, Firuze’nin etrafındaki varlığından kurtulmak için ne yapmayı planlar?

Ben Bu Cihana Sığmazam Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: https://www.yenifragmanlari.com/video/ben-bu-cihana-sigmazam-26-bolum-fragmani/v-90792

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.