Ben Bu Cihana Sığmazam 32. Bölüm Sesli Tanıtımı Neler Yaşanacak

Ben Bu Cihana Sığmazam 32. Bölüm Sesli Tanıtımı Neler Yaşanacak

Ben Bu Cihana Sığmazam 32. Bölüm Fragmanı izle Ben Bu Cihana Sığmazam Son Bölüm Fragmanı seyret Ben Bu Cihana Sığmazam 32. Bölüm Fragmanı 23 mayıs 2023 salı atv

Ben Bu Cihana Sığmazam 31. Bölüm özeti Gerginlik artıyor
Kayıkçı’yla girdiği sert çatışma sonrası Cezayir kamyonla birlikte uçurumdan düşer. Kurban ve adamları düştüğü yerde Cezayir’i aramaya başlar. Fakat bulamazlar.

Kayıkçı’nın gerçek kimliğine ulaşmanın yolları aranırken işaretler Tatavlalı’yı gösterir. Tatavlalı, Kayıkçı’nın kimliğini açıklamak yerine Kayıkçı’ya giden yolda Cezayir’in ekibine ilginç bir hediye verir. Kayıkçı, kendisine ulaşan hediyeyi alınca Cezayir’in ekibine bilenir ve Cezayir’in yakınlarından iki kişiyi infaz eder.

Cezayir’in Firuze’de kaldığını düşünen Leyla’nın Cezayir’e olan kırgınlığı Cezayir’in Ateş’in evinde kaldığını anlamasıyla hafifler. Leyla, Cezayir’le konuşma umuduyla Ateş’in evine gider. Firuze de Cezayir’le yakınlaşma umuduyla Ateş’in evinde romantik bir hazırlık yapar. Leyla ve Firuze, Ateş’in evinde karşılaşır. Bu sırada Firuze’nin doğum sancıları başlar. Leyla, Firuze’ye çok kızgın olmasına rağmen onunla ilgilenmek zorunda kalır.

Tatavlalı’nın Cezayir’in ekibine hediyesi nedir? Kayıkçı’nın infaz ettirdiği kişiler kimlerdir? Firuze’nin doğumu sağlıklı bir şekilde gerçekleşecek mi

Ben Bu Cihana Sığmazam Yeni Bölüm Fragmanı

Alyternatif link: Ben Bu Cihana Sigmazam 32 Bolum Fragmani

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.