Benim Güzel Ailem 5. Bölüm Sesli Tanıtımı Seyret Nelert Yaşanacak

Benim Güzel Ailem 5. Bölüm Sesli Tanıtımı Seyret Nelert Yaşanacak

Benim Güzel Ailem 5. Bölüm Fragmanı seyret Benim Güzel Ailem 5. Bölüm Fragmanı izle Benim Güzel Ailem 5. Bölüm Sesli Tanıtımı Seyret Nelert Yaşanacak

Benim Güzel Ailem 4. Bölüm özeti Deniz ve Kaan birbirlerine karşı inat havuzunun içinde mücadele vermektedir. Aslında biri geri adım atsa belki de her şey süt liman olacaktır. Kaan, Denizle yaşadıklarını anlatmak ve içini dökmek için Oğuz’la buluşur. Oğuz, Deniz’in gerçekten temiz yürekli olduğunu birini anlatıp Kaan’ı yumuşatmak ister. Canan, yolda Feryal’e yakalanır ve onun cafe’sinde bir kahve içmeye mecbur kalır. Feryal, Canan’ı sıkıştırır. Çocuklarından vurmaya çalışır. Canan sinirden adeta barut fıçısına dönmüştür.

Rasim dükkana gelen Canan’ı sakinleştirmeye çalışır ama Canan Rasim’e Feryal’in söylediklerini söyleyemez. Çünkü Rasim’in henüz Derya ve Ferdi’nin eşlerinden ayrıldıkları için eve döndüklerinden haberi yoktur. Bunlar yetmezmiş gibi o anda Derya’nın itirafı da bomba etkisi oluşturur. Ailesine aldatılma hikayesinden bahseder.

Benim Güzel Ailem Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: Benim Güzel Ailem 5 Bölüm Fragmanı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.