Bir Küçük Gün Işığı 31. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Bir Küçük Gün Işığı 31. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Bir Küçük Gün Işığı 31. Bölüm Fragmanı izle Bir Küçük Gün Işığı Son Bölüm Fragmanı seyret Bir Küçük Gün Işığı 31. Bölüm Fragmanı özeti Bir Küçük Gün Işığı 31. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Bir Küçük Gün Işığı 30. Bölüm özeti Evet gerçek bu! Ben senin baban değilim. Gitmek mi Zor Kalmak mı?

Elif, Fırat’ın baba olacağını sandığı zaman ne kadar mutlu olduğunu görür. Bu haksızlığı ona yapmak istemez ve Fırat’tan uzaklaşmaya başlar. Fırat ise Elif’ten vazgeçmemeye kararlıdır. Ona olan aşkını anlatmak için sürprizler yapar. Evlenme teklif edemediği ve hala ilk günkü kadar aşık olduğu için kapattığı restoranda, Elif’e evlenme teklif edip her şeye yeniden başlamak ister. Elif, Fırat’ın aşkına direnemez. Bu sırada Dila, Sinan’la ilişkisini ilerletir. Sinan’ı yemeğe çağırır.

Elif’in evinde, Elif’in kıyafetleriyle Sinan’ı karşılarken Ümran, Dila’nın bir şeyler çevirdiğinden kuşkulanmaya başlar. Sude, Fırat’a verdiği ultrason görüntüsüyle Elif’e aralarındaki engeli tekrar hatırlatır. Elif, Fırat için ondan vazgeçmek zorundadır. Fırat her şeyden habersiz Elif’i beklerken Elif boşanma davası açmak için avukatına gider.

Bir Küçük Gün Işığı Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: Bir Küçük Gün Işığı 31. Bölüm Fragmanı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.