Bir Küçük Gün Işığı 33. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Bir Küçük Gün Işığı 33. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Bir Küçük Gün Işığı 33. Bölüm Fragmanı izle Bir Küçük Gün Işığı Son Bölüm Fragmanı seyret Bir Küçük Gün Işığı 33. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Bir Küçük Gün Işığı 32. Bölüm özeti Ümran tutuklandıktan sonra aile dağılır. Fırat gerçekleri sakladığı için Elif’ten uzaklaşır, Dila konakta Ümran’ın yerine geçerek bağımsızlığını ilan eder. Sude, Fırat ve Elif’in ayrı olmasından yararlanıp Fırat’ı doldurmaya başlar. Fırat, gerçekleri söylemiş olsaydı, babasının hala hayatta olabileceği ihtimaliyle Elif’i suçlar. Mehveş, tüm ailenin paramparça olduğunu görünce onları yeniden bir araya getirebilecek tek kişi olan Ümran’ın annesi, Ayten’i çağırır.

Ayten gelir gelmez, Dila’ya çeki düzen verir. Fırat da eve döner. Ayten, Fırat ve Elif’i barıştırmaya çalışırken Fırat geri dönüşü olmayan büyük bir hata yapar. Bilemezsin, belki de en büyük hediyedir dayanamayacağını sandığın acılar Yapımını NGM’nin üstlendiği, hayatı hiç beklemediği bir anda alt üst olan Elif’in karanlıktan gün ışığına çıkma hikâyesini anlatan “Bir Küçük Gün Işığı” Pazartesi günleri atv’de ekranlara geliyor.

Bir Küçük Gün Işığı Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: Bir Küçük Gün Işığı 33 Bölüm Fragmanı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.