Dönence 12. Bölüm Tanıtımı Seyret: 27 Eylül 2023 Çarşamba

Dönence 12. Bölüm Tanıtımı Seyret: 27 Eylül 2023 Çarşamba

Dönence Dizisi 12. Bölüm Fragmanı izle 27 eylül kanald

Dönence 11. Bölüm özeti: Kanal D’nin, yapımcılığını D Media’nın, yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin üstlendiği Dönence yeni bölümleriyle çarşamba akşamı ekrana geliyor.

Üniversiteyi İstanbul’da okumaya karar veren Gece’nin sınava girecek olması başta ailesi olmak üzere aşkını bir türlü ilan edemeyen Özgür’ü de üzmektedir fakat her koşulda hayallerinin peşinden gitmesi için Gece’yi destekler. Gece ise ailesinden ve Özgür’den uzakta sınavını beklerken onu çok mutlu edecek bir sürprizle karşılaşır…

Babasının karşısına çıkarak onunla yüzleşen Miro kendisini kötü hissedince çareyi Gece’yle dertleşmekte bulur ve Gece, Miro’yla ilgili gerçeği ilk defa öğrenir. Harun, oğlu Ata aracılığıyla Verda’ya daha çok yaklaşmanın yolunu bulmuşken bir yandan da borçlandığı Selman’la uğraşır, karısına yaklaştığını fark eden Cem ise bu durumdan hiç hoşnut değildir bu yüzden Verda’yla tartışmaya girdiği sırada fenalaşarak hastaneye kaldırılır. Sevgi herkesi kurtarabilir mi? Yoksa Cem için çok geç mi olacaktır?

Dönence Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: Dönence 12 Bölüm Fragmanı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.