Gelsin Hayat Bildiği Gibi 34. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 34. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 34. Bölüm Fragmanı izle Gelsin Hayat Bildiği Gibi Son Bölüm Fragmanı seyret Gelsin Hayat Bildiği Gibi 34. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 33. Bölüm özeti Show TV’nin BKM imzalı dizisi ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin dün akşam ekrana gelen bölümünde heyecanı artıran gelişmeler yaşandı. Sadi, Servet ve tepesindeki isimleri yakalamak için Yörük lakabı ile yeraltı dünyasının yeniden içine girdi. Songül ise Sadi’nin bu yaptıklarından habersizce Servet ve yanındaki adamı Yörük’ün peşinde düştü.

SADİ YAKALANACAK MI?
Yayınlanan bölümde; Sadi, Ankara ve İstanbul yeraltı dünyası arasında uzlaşmayı sağlarken Servet’le de bir anlaşma yaptı. Servet, Yedi Emin ile birlikte çalışmaya başlayarak eski gücüne kavuşmayı düşündü. Sadi ise Yörük kod adıyla Servet’in yanında yer alarak içeriden ona ve tepesindeki isimlere ulaşmak için büyük bir adım attı. Ancak Sadi bu planı başsavcı ile arasında gizli tutup Songül’den saklamak zorunda kaldı. Kıvanç’ın hem doktoru hem de arkadaşı Sinan’ın hastaneye yaptığı beklenmedik ziyaretle Derya, Kıvanç’ın hastalığını öğrendi. Diğer yanda Asuman ise Derya’nın arkasından Mert’i ablasına karşı doldurmaktan geri durmadı.

ELECEK HAFTA NELER OLACAK?
Bölümün hemen ardından yayınlanan tanıtımda Sadi’nin aksiyon dolu tehlikeli hamleleri heyecanı giderek yükseltirken Songül, Servet ve Yörük’ü yakalamak için adım adım ilerlemeye devam ediyor. Kıvanç, Derya’ya evlenme teklif ederken Mert’in tepkisi sert oluyor. Derya ile Kıvanç’ın nikah gününde Asuman’ın Kıvanç’la konuşması ise izleyicileri şoke ediyor. Mert’le ilgili konuşmaya başlayan Asuman’ın, Derya’nın en büyük sırrını söyleyip söylemeyeceği merak konusu oluyor. Kıvanç’ın nikah masasındaki şaşkın hali ise akıllara “Mert’in Derya’nın oğlu olduğunu öğrendi mi?” sorusunu getiriyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Yeni Bölüm Fragmanı

AlternaTİF LİNK: Gelsin Hayat Bildiği Gibi 34 Bölüm Fragmanı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.