Gelsin Hayat Bildiği Gibi 39. Bölüm Tanıtımı 11 Mayıs Perşembe

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 39. Bölüm Tanıtımı 11 Mayıs Perşembe

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 39. Bölüm Fragmanı izle Gelsin Hayat Bildiği Gibi Son Bölüm Fragmanı seyret Gelsin Hayat Bildiği Gibi 39. Bölüm Tanıtımı 11 Mayıs 2023 Perşembe show tv neler olacak

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 38. Bölüm özeti Sadi, baba kelimesini ilk defa duymanın sevincini yaşarken bu sevinci paylaştığı ilk kişiyse Songül olur.

Songül de hamilelik gereği aşırı yeme ve aşerme ataklarıyla karşı karşıya kalır. Sadi’nin oğlunun hastalığıyla mücadele ettiği bu dönemde Songül’ün onu yormamak için aşerdiklerini saklamaya çalışması ise Sadi’nin dikkatinden kaçmaz. Gün sonunda çalan kapıyı açan Songül, karşılaştığı manzarayla geçmişte yaşadığı bir anı tekrar yaşıyormuş gibi hisseder.

Sadi, Mert’le yapamadıklarını yapmaya aklına koymuşken okulda ise herkes Mert’le Sadi arasındaki durumu öğrenir. Araz annesini almaya gittiği mekanda dövüldükten sonra annesini oradan ne pahasına olursa olsun çıkarmaya karar verir. Servet’in hedefinde bu sefer tek bir isim yoktur. Sadi yılan ekibinden biriyle buluşmak için çıktığı yolda Servet’in tuzağıyla karşı karşıya kalır. Bu kez işler Sadi Payaslı tarafında hiç rast gitmeyecektir.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: Gelsin Hayat Bildiği Gibi 39 Bölüm Fragmanı

Tüm Fragmanlar: Gelsin Hayat Bildiği Gibi Son Bölüm Fragmanı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.