Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisi 38. Bölüm Fragmanı Neler Yaşanacak

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisi 38. Bölüm Fragmanı Neler Yaşanacak

Show tv dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi 38. Bölüm Fragmanı 4 mayıs 2023 perşemnbe show tv Gelsin Hayat Bildiği Gibi Son Bölüm Fragmanı izle Gelsin Hayat Bildiği Gibi 38. Bölüm Fragmanı seyret

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 37. Bölüm özeti Sadi öğrendiği gerçekle yüzleşmeye çalışırken Songül ise bu süreçte Payaslı’ya destek olur.

Sadi’nin oğluyla geçiremediği yıllarını ve oğlunun hastalığını düşünen Songül hiç istemediği bir kararın eşiğinde bulur kendini…
Can babasının düşmeye bağlı kalıcı bir hasarı olduğunu öğrenir. Sadi’nin olayı öğrenmesiyle inşaat şirketini pek hoş saatler beklemez. Araz beklemediği bir zamanda karşısında gördüğü annesiyle konuşmaya karar verir.

Mert’in rahatsızlığı Derya’yı günden güne üzerken Asuman ise kötülüklerinde sınır tanımamaya başlar. Songül’le Derya’yı birbirlerinden habersiz birbirine düşürmeye çalışan Asuman’ın her hamlesi boşa çıksa da gün sonunda en büyük zaferini kazanır. Servet içeriden çıkamayacağını anladığında her şeyin bittiğini sanan Sadi ile Songül’e yeni bir plan hazırlar.


Gelsin Hayat Bildiği Gibi Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: Gelsin Hayat Bildiği Gibi 38 Bolum Fragmanı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.