Hudutsuz Sevda 12. Bölüm Tanıtımı neler yaşanacak

Hudutsuz Sevda 12. Bölüm Tanıtımı neler yaşanacak

Hudutsuz Sevda 12. Bölüm Fragmanı izle Hudutsuz Sevda Son Bölüm Fragmanı seyret dutsuz Sevda 12. Bölüm Tanıtımı neler yaşanacak

Hudutsuz Sevda 11. Bölüm özeti Halil İbrahim’in son güç gösterisi düşmanlarının arasında büyük sarsıntıya sebep olur. Yılmaz, Halil İbrahim’in yumuşak karnı olan masumları ve sevdiklerini hedef alırken, Rızvan’ın alacağı karar ise bütün ailelerin dinamiğini sarsacaktır.

Hudutsuz Sevda’nın Kadrosuna İki Yeni İsim Dahil Oldu!
Yapımcılığını MedYapım’ın, yönetmenliğini Murat Öztürk’ün üstlendiği, senaryosunu Bahadır Özdener’in kaleme aldığı sevilen dizi “Hudutsuz Sevda”nın kadrosuna iki yeni isim dahil oluyor.

Perşembe günlerinin vazgeçilmezlerinden olan, iddialı hikayesi ve güçlü kadrosuyla seyirciyi ekrana kilitlemeye devam eden dizinin kadrosuna 9.bölüm itibarıyla Cemal Hünal ve Tülay Günal katılıyor. Cemal Hünal, Hudutsuz Sevda’da Türkiye’nin en büyük armatörlerinden birinin veliahtı olan Kaya Marten karakterine, Tülay Günal ise Dursun Leto’nun eşi olan Nergiz Leto karakterine hayat verecek.

Nedime Leto’nun yeğeni olan Kaya Marten, çocukluğundan beri dövüş sporlarına ilgisi olan, çok iyi at binen, uzak doğu sporlarının neredeyse tamamını üst düzeyde bilen, çok iyi silah kullanan, güçlü, nüktedan ve ürkütücü bir karakterdir. Uzun yıllardır deniz ticaretiyle meşgul olan Martenlerin sayısız gemileri, dünyanın her yerinde güçlü ilişkileri vardır.

Dursun Leto’nun eşi olan Nergiz Kiran Leto ise ihtiraslı, güçlü, zeki ve karanlık bir karakterdir. Zamanı geldiğinde Leto Hanedanı’nı kendi evlatlarının yönetmesini isteyen Nergiz Leto; Amerika’da okuyan oğlu ile Zeynep’in nişanlanmasını istemiş, bu talebi kabul olmayıp oğlu Yavuz’un Leyla ile nişanlandırılacağını öğrendiğinde kendini aşağılanmış hissederek korkunç bir kayınvalideye dönüşmüştür. Nergiz ihtirasını, gücünü, zekasını zarafetiyle süslerken ona ve ailesine düşmanlık edenlere kim olurlarsa olsun merhamet göstermeyen, acımayan çok güzel bir “ana”dır. Bir gün dul kalsa, ailesinin gayri meşru gücünü o yönetecektir.

Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Esra Dermancıoğlu, Burak Sevinç, Asuman Dabak ve Burak Sergen gibi başarılı isimleri kadrosunda buluşturan Hudutsuz Sevda, her Perşembe saat 20.00’de!

HİKAYE
Küçük bir çocukken kan davası nedeniyle babasını kaybedip İstanbul’a sürülen Halil İbrahim, (Deniz Can Aktaş), 20 yıl sonra memleketi Karadeniz’e yakışıklı, güçlü bir delikanlı olarak geri döner. Burada sevdiği kız Yasemin (Biran Damla Yılmaz) ile evlenecek ve yeni hayatını kuracaktır. Fakat yaşananlar buna izin vermez. Bir intikam yolculuğuna çıkan Halil İbrahim’in hayatı Leto’lardan Zeynep’in (Miray Daner) çıkması ile tamamen değişecektir.

KÜNYE
TÜR: DRAM
YAPIM ŞİRKETİ: MEDYAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY
YÖNETMEN: MURAT ÖZTÜRK
SENARYO: BAHADIR ÖZDENER

Hudutsuz Sevda Son Bölüm Fragmanı

Alternatif link: Hudutsuz Sevda 12 Bölüm Fragmanı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.