Kendi Düşen Ağlamaz 13. Bölüm Tanıtımı Seyret Neler Yaşanacak

Kendi Düşen Ağlamaz 13. Bölüm Tanıtımı Seyret Neler Yaşanacak

Kendi Düşen Ağlamaz Dizisi 13. Bölüm Fragmanı izle 14 eylül 2023 perşembe trt1 seyret

Kendi Düşen Ağlamaz 12. Bölüm özeti Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde Alize ve Serkan arasındaki eğlenceli bir o kadarda çekişmeli evlilik oyununda bu hafta neler olacak? Hayri ve Kezban’ın Türkan’ı da yanlarına alarak yaptıkları baskın, herkesi şok etmiştir. Kadir, kız istemeye gelmişken Türkanla karşılaşmıştır.

Ama yaşayacağı asıl şok, bu değildir. Öğrendiği gerçeğin ağırlığını taşıyamaz ve bir süre ortalardan kaybolur. Serkan ise yıllar sonra annesiyle karşılaşmanın şokunu diğerlerinden farklı şekilde yaşamakta, onu yok saymaktadır. Bu yüzden planını değiştirmeyecek, Alize ile adım attığı gerçek evlilik yolundan dönmeyecektir.

Geçmişini mahveden annesinin geleceğini de mahvetmesine izin vermeyecektir. Kına hazırlıkları tam gaz devam ederken, Kezban’ın Serkan’a kınada Alizeye takması için verdiği aile yadigarı broş Bahattin’in yeni mesleği, hokkabazlığın kurbanı olmuş; Serkan hem broşu bulmuş hem de annesini hırsız damgasından kurtarmıştır. Yani Serkan, planını hiçbir şeyin bozmasına izin vermeyecektir.

Tüm engeller savuşturulup kına gecesi gelip çattığında, Nurettin’in korktuğu başına gelmiştir. Kadir, dönmeye karar vermiştir. Kadirden gelen telefonla acaba Alize; Serkan’ın ve babasının kurduğu oyunu ve söyledikleri yalanı öğrenecek midir?

Kendi Düşen Ağlamaz Son Bölüm Fragmanı

Alternatif link: Kendi Düşen Ağlamaz 13 Bölüm Fragmanı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.