Kirli Sepeti 28 Bölüm Tanıtımı Seyret Neler Yaşanacak

Kirli Sepeti 28 Bölüm Tanıtımı Seyret Neler Yaşanacak

Kirli Sepeti 28 Bölüm Fragmanı izle Kirli Sepeti 28 Bölüm Fragmanı seyret neler olacak

Kirli Sepeti 27 Bölüm özeti Kasap et derdinde Hayriye can derdindeyken yanında kim var kim yok bakmadan paraları olduğunu söyleyiverir. Paranın kokusunu alan Aydan, Songül’ün başına İlkkan’ı kullanarak iyice bela olur. Hayriye çöpçatanlık peşinde koşarken hiç farkında olmadan masum birinin canının yanmasına vesile olur. Kırık kalpleri toparlamak yine ona kalır. Medine ise abisinden hiç beklenmedik bir darbe alır.

Medine’yi iyi bir kocaya emanet etmek isteyen abi, herkesi aynı eve toplar. Songül hangi birinin yardımına yetişeceğini şaşırdığı sırada bir de işinden olur. Ortalık iyice karışmışken İlkkan ve Medine’nin aynı odayı paylaştığı eve Aydan bir yıldırım gibi düşer. Peki aynı çatı altında bu kadar çok sır ve yalan bu sefer kimin ayağına dolanacaktır?

HİKAYE
İstanbul’un zengin muhitlerinden birinde, butik bir sitede çalışan hizmetliler ve onların iş verenlerinin iç içe geçmiş hayatlarını konu edinen dizide; yukarıdakiler ve aşağıdakiler arasındaki büyük uçuruma da tanıklık ediyoruz. Aşkın, sırların, yalanların ve bütün bunlara inat sırt sırta vermiş üç kadının; bazen ağlatan, bazen de güldüren hikayesini izleyeceğiz Kirli Sepeti’nde…

KÜNYE
TÜR: DRAM
YAPIM ŞİRKETİ: MEDYAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY
YÖNETMEN: ECE ERDEK KOÇOĞLU

Kirli Sepeti 28 Bölüm Fragmanı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.