Kızılcık Şerbeti 26. Bölüm Tanıtımı Seyret Neler Olacak

Kızılcık Şerbeti 26. Bölüm Tanıtımı Seyret Neler Olacak

Kızılcık Şerbeti 26. Bölüm Fragmanı izle Kızılcık Şerbeti Son Bölüm Fragmanı seyret Kızılcık Şerbeti 26. Bölüm Fragmanı neler yaşanacak

Kızılcık Şerbeti 25. Bölüm özeti Fatih’in bir anlık zaafına yenilerek yaptığı hata çok büyük olayların habercisidir. Her ne kadar Fatih yaptığından dolayı büyük pişmanlık içindeyse de Aylin’in oyununa gelmekten kendini koruyamaz.

Kayhan’ın şantajlarını boyun eğmeyen Ömer, onu çevresinden uzaklaştırmanın yolunu bulacaktır.
Dolandırıcılara para bulmak için abisi İhsan ile bir oyun kurarak Pembe’yi kandırmaya çalışan Nilay’ın oyunu açığa çıkacak, Pembe gelinini sahtekarların elinden kurtaracaktır.
Özel hayatı kadar iş hayatında da sorunlar yaşayan Kıvılcım, Ömer’le arasını düzeltmek için önce Abdullah ile konuşacak sonra Alev’den akıl alacak ve sevdiği adama büyük bir sürpriz yapacaktır.

Boşandığını öğrenen Nursema, Umut ile buluşmayı kabul edecek, iki sevgili aylar sonra yeniden bir araya geleceklerdir. Abdullah ve Pembe bu birlikteliğe itiraz etmeseler de pek de sıcak bakmadıklarını açık açık söyleyeceklerdir.
Fatih’ten vazgeçmeye hiç niyeti olmayan Aylin’in son hamlesi Fatih ve Doğa’yı bir kez daha karşı karşıya getirirken, Doğa kendini dönülmez bir yolun başında bulacaktır.

Kızılcık Şerbeti Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: Kizilcik Serbeti 26 Bolum Fragmanı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.