Kuruluş Osman 129. Bölüm Sesli Tanıtımı Neler Yaşanacak

Kuruluş Osman 129. Bölüm Sesli Tanıtımı Neler Yaşanacak

Kuruluş Osman 129. Bölüm Fragmanı izle Kuruluş Osman 129. Bölüm Fragmanı seyret 7 haziran çarşamba atv

Kuruluş Osman 128. Bölüm özeti Osman Bey, Tekfur Valens ve Nayman’la karşı karşıya
OSMAN BEY’İ BEKLEYEN TEHLİKE NEDİR?

Osman Bey ve alpları Tekfur Valens’in tuzağında sıkışıp kalmışken Türkmen obalarından bir Bey’in obasına doğru ricat ederler. Fakat Osman Bey’i bambaşka bir tehlike beklemektedir. Bu tehlike nedir?

BALA VE MALHUN HATUN, OSMAN BEY’İN İZİNDE

Bala Hatun, Osman Bey’in tuzağa düştüğü haberini alıp ardına düşer. Bala Hatun, Osman Bey’i bulabilecek midir? Konakta büyük bir telaş vardır. Ne Osman Bey ne de evlatları ortada yoktur. Malhun Hatun alpları örgütler. Osman Bey’i bulmak için nasıl bir plan yapacaklardır?

TEKFUR VALENS VE NAYMAN’IN İŞBİRLİĞİ!

Tekfur Valens, Fetih düşü kuran Osman Bey’i öldürmeye kararlıdır. Tekfur Valens ve Nayman, Osman Bey’i bitirmek için yepyeni bir oyun kurarlar.

FATMA’NIN AKIBETİ NE OLACAK?

Malhun Hatun ve alplar Nayman’ın pususuna düşerler. Fatma da Malhun’ların yanındadır. Nayman Osman Bey’in kalbini sökmek için kızının canını almaya niyetlidir. Fatma büyük bir tehlike altındadır. Fatma’nın akıbeti ne olacaktır?

OSMAN BEY VE OBA AHALİSİ BU CENDEREDEN NASIL KURTULACAKTIR?

Tekfur Valens, Osman Bey’in gittiği obayı bulur. Artık ok yaydan çıkmıştır. Bütün ahali kenetlenmiş Osman Bey’le bir cenk etme hevesindedir. Orhan Bey sayıca az olmalarına karşı kurduğu planla Tekfur Valens’e karşı koyabileceklerini anlatır. Osman Bey, bu fikri beğenir. Fakat Tekfur Valens’in kurduğu bambaşka bir oyun daha vardır! Osman Bey’i derin bir cendereye sokar.

Kuruluş Osman Yeni Bölüm Fragmanı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.