Ömer 12.Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Ömer 12.Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Ömer 12.Bölüm Fragmanı izle Ömer Son Bölüm Fragmanı seyret Ömer 12.Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Ömer 11.Bölüm özeti Ömer’in Gamze’ye olan aşkının tehlikeli bir boyuta geldiğini düşünen Reşat, Tahir’den önce davranarak soluğu Fatma’nın yanında alır. Bu hamleyle Tahir’i susturup herkese derin bir nefes aldırsa da mahalleden tanıdığı doktor Erdal’ın Gamze’ye talip olduğunu söylemesiyle Ömer’e ve Gamze’ye hiç beklemedikleri bir şok yaşatır.

İş bulmasıyla birlikte maddi olarak biraz rahatlayan Nisa bu sefer de çocuklarının tüm bakımının kızı Emine’ye kalması nedeniyle huzursuzdur. Bu duruma çare arayan Nisa, iş yerinde yaşadığı talihsiz kaza sonucu ailesinin çalıştığını öğrenmesi tehlikesiyle karşı karşıya kalır.

Reşat’ın Gamze’ye talip bulması Gamze’nin ailesinde sevinçle karşılanır. Gamze üzerindeki baskılardan son derece bunalırken, Erdal meselesi yüzünden babasına tepki gösteren Ömer, Gamze ve Erdal’ın yakınlaşmasını önlemeye çalışır. Bu sırada Ömer’in huzursuzluğuna anlam veremeyen Süreyya ona tatlı bir sürpriz yapmaya karar verir. Bu sürpriz beklenmedik olayların fitilini ateşleyecektir.

Ömer Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: https://www.yenifragmanlari.com/video/omer-12-bolum-fragmani/v-90734

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.