Ömer 14. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Ömer 14. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Ömer 14. Bölüm Fragmanı izle Ömer Son Bölüm Fragmanı seyret Ömer 14. Bölüm Fragmanı özeti Ömer 14. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Ömer 13. Bölüm özeti Ömer ve Süreyya’nın yakınlaştığını gören Gamze ani bir kararverir ve Erdal’la evlenmek için ilk adımı atar. Bu yakınlaşma Ömer için ise çok daha farklı bir anlama gelmektedir. Ne kadar çabalasa da Süreyya’yı sevemeyeceğini böylece fark eden Ömer daha fazla dayanamaz ve herkesi karşısına alma pahasına nişanı bozar ve Süreyya’dan ayrılır. Bomba etkisi yaratan bu haber hem Süreyya’nın ailesini hem de Reşat ve Tahir’i çok öfkelendirir.

Hakan’ın bir anda çıkıp gelmesi Nisa ve ailesini büyük birşaşkınlığa uğratır. Kocasının yokluğunda büyük acılar yaşayan Nisa, yeniden Tahir’in baskısına uğramamak için Hakan’ın beklenmedik dönüşü karşısında susmak zorunda kalır. Tüm çabalarına rağmen Ömer’i Süreyya’ya geri döndüremeyen Reşat’ın son umudu Gamze’nin Erdal’la nişanlanmasıdır. Bu nedenle Erdal’dan gelen teklifi geri çevirmez. Ömer’in Süreyya’dan ayrıldığını öğrenen Gamze, çoktan dönülmez bir yola girdiğinin farkındadır. Ömer’le son kez karşı karşıya geldiğinde her şeyin bittiğini söyler fakat Ömer bu sefer kaderin onlar için çizdiği yola karşı çıkmaya kararlıdır.

‘Ömer’, yeni bölümüyle her Pazartesi 20.00’de Star’da.

Ömer Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: Ömer 14. Bölüm Fragmanı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.