Taş Kağıt Makas 4. Bölüm Tanıtımı Seyret Neler Yaşanacak KanalD

Taş Kağıt Makas 4. Bölüm Tanıtımı Seyret Neler Yaşanacak KanalD

Taş Kağıt Makas 4. Bölüm Fragmanı izle Taş Kağıt Makas 4. Bölüm Fragmanı seyret Taş Kağıt Makas 4. Bölüm Tanıtımı Seyret Neler Yaşanacak KanalD Taş Kağıt Makas Son Bölüm Fragmanı neler olacak

Taş Kağıt Makas 3. Bölüm özeti Kanal D’nin MF Yapım imzalı dizisi Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu çarşamba akşamı yeni bölümü ile ekrana geliyor. Sıra dışı hafıza yeteneğine sahip Umut’un, alzheimer hastası olan babası ile verdiği hayat mücadelesinin konu alan dizinin yeni bölümünün özeti şöyle;

Harun’un elinde cinayetin itiraf kaydı vardır. Fecir’in hapse girmesine yetecek olan bu delil, Emirkıranlar’ın pazarlık için masaya oturmasına neden olur. Bünyamin Emirkıran, oğlu Fecir’i bu davadan kurtarmak için her şeyi yapmaya hazırdır.Bünyamin’in büyük sırrı öğrenmesi, Fecir’i tepetaklak eder. Ne mahkemeler ne polisler, bunların hiçbiri, onu babasının gazabı kadar korkutamaz. Bünyamin’in kudreti, oğlunu bu çıkmazın içinden kurtarmaya yetecek midir?

İtiraf kaydını izleyen Umut için kabus dolu günler sonunda bitmek üzeredir. Bu delilin mahkemeye sunulması, Rıza’nın masumiyetinin ispatlanması ve özgür kalması demektir. Karar duruşması yaklaşırken, Harun’un elindeki kuvvetli delil, hayati bir önem taşımaya başlar. Umut, babasını o cehennemin içinden çıkarabilecek midir?

Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal, Aytaç Uşun, Bülent Seyran, Selim Galip, Anıl Taşezen gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan “Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu” yeni bölümü ile 13 Mart Çarşamba akşamı Kanal D’de ekrana gelecek.

Taş Kağıt Makas 4. Bölüm Fragmanı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.