Vermem Seni Ellere 6. Bölüm Sesli Tanıtımı Neler Olacak

Vermem Seni Ellere 6. Bölüm Sesli Tanıtımı Neler Olacak

Vermem Seni Ellere 6. Bölüm Fragmanı izle Vermem Seni Ellere Son Bölüm Fragmanı seyret Vermem Seni Ellere 6. Bölüm Sesli Tanıtımı Neler Olacak

Vermem Seni Ellere 5. Bölüm özeti Zeliş ve Hande karşı karşıya
Zeliş ve Hande sonunda karşı karşıyadır. Zeliş her şeyi öğrenmek üzeredir. Mehmet, bunu fark ettiğinde büyük bir hamle yapması gerektiğini anlar. Mehmet’in planı işlediğinde Zeliş; Mehmet tarafından yemeğe davet edildiğini zannederken gözünü karakolda açmıştır. Mehmet, paçayı kurtardığını düşündüğünde bu kez Hande, çok başka bir planla karşısına çıkmış, Zeliş ve Mehmet’in burnunun dibine gelmiştir. Mehmet’e, Kıvanç’a ve Uğur’a rahat yüzü yoktur artık.

Hande, Taşkıran’da iş birliği yapabileceği, kullanışlı bir ortak bulmuştur kendisine. Soner’le birlikte Zeliş ve Mehmet’e göz açtırmayacaklardır. Zeliş, başlarda Hande’den rahatsız olsa da zaman geçirmeye başladıkça, onun hakkında yanıldığını düşünmeye başlar. Mehmet’in kendisine olan hislerinin de farkındadır, o yüzden Hande’yi tehlike olarak görmeyecektir. Ama kader, ağlarını öyle bir örecektir ki… Bu defa Hande’nin bile haberi olmadan Zeliş, Mehmet’le ilgili gerçeği öğrenmenin eşiğine gelecektir. Zeliş; Mehmet’le Hande’nin hayatlarını birleştireceği yerdedir.

Vermem Seni Ellere Yeni Bölüm Fragmanı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.