Yalı Çapkını 30. Bölüm yanıtımı neler yasanacak

Yalı Çapkını 30. Bölüm yanıtımı neler yasanacak

Yalı Çapkını 30. Bölüm Fragmanı izle Yalı Çapkını Son Bölüm Fragmanı seyret Yalı Çapkını 30. Bölüm yanıtımı neler yasanacak

Yalı Çapkını 29. Bölüm özeti Seyran duyduklarından sonra çok öfkelenir ve Ferit ile arasında soğuk rüzgarlar esmeye başlar. İfakat; Suna’ya kendi uygun gördüğü bir talip (Saffet) bulurken Suna’yı Seyran ve Ferit’le beraber Saffet’le akşam yemeğine çıkması için ikna eder. Bu durum Abidin’in de Suna’nın da hoşuna gitmez. Öte yandan İfakat Latif’le ilgili planlarını hayata geçirmek için de Sultan’la işbirliği yapmaya devam eder. Zerrin’in hedefinde ise bu kez Seyran vardır.

Star TV’nin sevilen dizisi Yalı Çapkını, 14 Nisan Cuma akşamı 28. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Seyran ve Ferit için boşanma kararı verilmesi dikkat çekti.

GİT BURADAN FERİT
Yalı Çapkını son bölümde, Kazım’dan yediği tokada rağmen Seyran’a elini uzatan Ferit, eşinin “Git buradan” demesi üzerine gözyaşlarıyla evi terk etti.

Ferit, otoparkta arabasına bindiği gibi sinir krizi geçirirken, Seyran da evde fenalaştı.

HALİS KORHAN’DAN TEPKİ
O sırada evdeki herkesi karşısına toplayan Halis Korhan, “O kızı kimse aramayacak. Ararsa da hiçbiriniz açmayacaksınız” dedi.

Eve dönünce yengesi İfakat’ın yanına giden Ferit, ona olanları anlatırken Halis Ağa geldi. Bu işin bittiğini söyleyen Halis Korhan, tez zamanda boşanacaklarını belirtti.

SEYRAN, SUNA İLE ABİDİN’İ ÖĞRENDİ
Akşam ablasının Abidin ile görüşmeye gitmesiyle aralarındaki aşkı ve Suna’nın evlenme teklifi aldığını öğrenen Seyran, ikiliye yardım edebilmek için Ferit’le görüşmek istedi.

“BEN ARTIK YOKUM SEYRAN”
Sabah Seyran çağırdığı gibi yanına giden Ferit, onun Suna ile Abidin için geldiğini duyunca çılgına döndü.

Seyran’a kendini düşünmesini, evliliğini ailesinin önüne koymasını söyleyen Ferit, “Senin bu hayatta güvenebileceğin tek kişi vardı Seyran o da bendim. Ama haklısın bitti, yokum artık ben” dedi.

PELİN, YALIDA
Aynı anlarda Pelin’i İfakat’ın daveti üzerine hazırlayan Zerrin de Kazım ile buluştu.

Yalıya giden Pelin önce İfakat ardından Halis Ağa ile sohbet etti. Onun gelişinden rahatsız olan Gülgün hem Orhan’ı hem de Ferit’i çağırdı.

“SEYRAN’I EVLENDİREBİLİRLER”
Pelin’i yalıdan çıkarken yakalayan Ferit, asla boşanmayacağını söyledi. Eve gittiği gibi de yengesine kızan Ferit, onun “Seyran’ı evlendirebilirler” demesine bozuldu.

SAFFET AĞA VE TORUNLARI, KAZIM’IN EVİNDE
Saffet Ağa ve torunları da Kazım’ın evine gitti. Apar topar Suna’yı isteyen Saffet, yüzükleri takmak istedi.

TARIK, SEYRAN’I KORKUTTU
Makas getirmek için yukarı çıkan Seyran, kendisini sıkıştıran Tarık’tan makasla kurtuldu. Aşağıya inince de Suna’ya “Abla hemen kaç” dedi.

SAFFET’TEN KAZIM’A TEKLİF
Ancak babasından korkan Suna, kaderine boyun eğeceğini ifade etti. O sırada Saffet, Kazım’a; Seyran için de misliyle başlık vereceğini söyledi.

FERİT’İN ODASINDAKİ YABANCILAR
Duyduklarıyla şoke olan Seyran, Ferit’e ulaşmaya çalışırken Pelin balkon kapısında belirdi. Ancak uyuyan Ferit’in yanında da Sultan vardı.

Seyran ile Ferit’in evliliğinin iyice çıkmaza girmesi ve Saffet’in Kazım’a teklifi sosyal medyada gündem oldu.

“Seyran senin tek güvendiğin kişi Ferit”
“Artık daha ne olabilir ki dedikçe dahası geldi”
“Ah Seyran’ım nasıl da çaresiz”
“Keşke Seyran bir kurtarıcıya ihtiyaç duymadan tek başına o cehennemden kurtulup herkesi ardında bıraksa.”
“Seyran umarım Ferit’in değerini anlar”
“Bu bölümde anladım ki Seyran, Ferit’i kaybetmekten korkmuyor”
“Seyran’ın gözünde Ferit ne onunla mutlu olmasına izin verdi ne de onsuz. İşte bütün kızgınlığı bundan kaynaklanıyor”

Yalı Çapkını Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: Yalı Çapkını 30 bolum fragmani

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.