Yalnız Kurt 26. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Yalnız Kurt 26. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Yalnız Kurt 26. Bölüm Fragmanı izle Yalnız Kurt Son Bölüm Fragmanı seyret Yalnız Kurt 26. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Yalnız Kurt 25. Bölüm özeti: Savaşı başlamadan bitirmek için bir şans var elinde!
Halit’in kumpasıyla devlet nezdinde zor duruma düşen Altay vakit kaybetmeden teröristlerin isimlerini öğrenmek zorundadır. Doğan ve Yıldırım Timi de ayrı kollardan Altay’ı bu kumpastan kurtarmak için harekete geçeceklerdir.

Doğan haberi yapanların peşine düşerken Minnet ve Barış da füzeleri ateşlemek için eğitilen teröristlerin isimlerini bulmak için sahte pasaport şebekesine çökeceklerdir. Barış ve Minnet hiç beklemedikleri bir tuzakla karşı karşıya kalırlar.Konsülün gündeminde ise Türk-Yunan savaşı dışında yeni bir mesele vardır: Türkiye’nin Rusya’nın KKTC’yi tanıması için yaptığı hamle.

Meryem de Altay’ın uğradığı bu haksızlık karşısında sessiz kalmaz. O’na yardım edecektir. Altay’ın vakıfta aradığı isim listesini vermeyi kabul eder. Meryem’in bu hamlesinden sonra Altay bir kaçak durumuna düşmektense gidip Emniyet’e teslim olur.

Altay gözaltına alındığında ise beklemediği bir misafiri vardır: Amcası Halit Yıldırım… Halit Yıldırım, Altay’a bir teklifle gelmiştir.

Altay düştüğü bu tuzaktan kurtulabilecek mi? Tuzağa düşen Barış ve Minnet ne yapacak? Türkiye’nin KKTC hamlesi karşısında konsülün planları ne olacak? Halit Yıldırım’ın Altay’a ne teklif edecek?

Yalnız Kurt Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: Yalnız Kurt 26 Bölüm Fragman

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.