Yeşil Vadinin Kızı Dizisinin 8. Bölümünde neler olacak?

Yeşil Vadinin Kızı Dizisinin 8. Bölümünde neler olacak?

Hazım işlediği cinayetin suçunu Metin’e yıkmak ister. Defne babasına karşı güvenini kaybederken, Melissa ile Görkem’in arası bozulur.

Büşra’ya verdiği hediye Selim’in başına dert açar. Orhan, Cüneyt’i tuzağına düşürmeyi başarır. Yaşadığı vicdan azabına dayanamayan Besime bu yükten kurtulmak ister.

Show TV’nin yapımını Yeşil Yapım’ın üstlendiği yeni günlük dizisi “Yeşil Vadi’nin Kızı” yakında seyirciyle buluşuyor. Yayınlanan ilk tanıtım yüreklere dokunacak duygu yüklü bir hikayeyi gözler önüne seriyor.
Show TV ekranlarında çok yakında hafta iç her gün yayınlanacak ve izleyicileri duygudan duyguya sürükleyecek yeni bir günlük dizi başlıyor. Yeşil Vadi’nin Kızı; Melissa Çelik (Beren Gökyıldız) isimli, daha bebekken anne babasız kalıp yetiştirme yurtlarına düşmüş bir kız çocuğunun hayat serüvenini konu alıyor. Yayınlanan tanıtımda eziyet gördükten sonra sokaklarda kalan Melissa’nın, kendine bir ev ve bir aile arama çabası gösteriliyor.
Yeşil Vadi’nin Kızı dizisinin yönetmen koltuğunda Murat Şenöy ve Çağıl Nurhak Aydoğdu otururken, senaryosunu Özge Aras ve Serhat Yiğit kaleme alıyor. Genç kuşağın başarılı ismi Beren Gökyıldız’a Sezin Bozacı, Onur Dikmen, Ece Gürer gibi başarılı oyuncular eşlik ediyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.