Yürek Çıkmazı 24. Bölüm Sesli Tanıtımı izle Neler Yaşanacak

Yürek Çıkmazı 24. Bölüm Sesli Tanıtımı izle Neler Yaşanacak

Yürek Çıkmazı 24. Bölüm Fragmanı izle Yürek Çıkmazı Son Bölüm Fragmanı seyret Yürek Çıkmazı 24. Bölüm Fragmanı neler olacak

Yürek Çıkmazı 23. Bölüm özeti: Görelilerin Ali Fuat’ın kızının yaşadığını öğrenmiş olmaları Halil’in planlarını alt üst eder. Halil’in işi şimdi çok daha zordur, iki hayati meselesi olmuştur artık. Ali Fuat’ın masumiyetini ispatlamaya çalışırken, Görelilerin Zeynep’in varlığından haberdar olmalarını da engellemek zorundadır. Zeynep’in hayatı için endişelenen Halil, en büyük düşmanlarından birinin yardımını istemek zorunda kalacaktır. Tüm bunlar yetmezmiş gibi Caner’i de Zeynep’ten tamamen uzaklaştırmanın bir yolunu bulmaya girişir. Zeynep ise Kader meselesine yoğunlaşmıştır.

Her ne kadar Halil’den uzak durmaya çalışsa da Kader’le ilgili yaşanan gelişmeler ikilinin tekrar bir araya gelmesini kaçınılmaz hale getirir. Babasının evliliğini bir türlü hazmedemeyen Feride’nin tavırları Kıvanç’ın ondan şüphelenmesine sebep olur. Kıvanç karısının eve dönmesinin arkasında başka bir niyet olduğunu düşünmeye başlar.

Yılmaz, Birsen ve Seray üzerindeki yoğun baskısını arttırır. Torunu Seray’ı evlendirme kararının ailesindeki tüm dengeleri alt üst edeceğinden habersizdir. Birsen hayatında ilk kez babasına karşı gelir ve asla geri adım atmaya niyeti yoktur. “Eğer Cennet çocuklarıyla evden ayrılıp kendi yolunu çizseydi” sorusunun cevabını şimdi Birsen verecektir.

Yürek Çıkmazı Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: Yürek Çıkmazı 24 Bölüm Fragmanı

Tüm Fragmanlar: Yürek Çıkmazı Son Bölüm Fragmanı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.