12 Temmuz Çarşamba Maviye Sürgün de çarpıcı gelişmeler

12.07.2023
56
12 Temmuz Çarşamba Maviye Sürgün de çarpıcı gelişmeler

Show TV’nin yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği dizisi ‘Maviye Sürgün’de dün akşam Ali ve Defne büyük bir iftirayla karşı karşıya kaldı. “İkili nasıl kurtulacak?” sorusunun yanıtı merakla bekleniyor.

Başrollerinde Caner Cindoruk, Damla Sönmez ve Serkan Altunorak’ın buluştuğu Maviye Sürgün’ün dün akşam ekrana gelen heyecan dolu beşinci bölümünde; Defne, Ali ve ailesinin güvenini kazanmak için Salih’in otelinde “Deniz Kafe”nin açılmasına yardım etti. Ozan’la ilgili gerçeklere ulaşmak için yatına gizlice giren Ali, dava numarasının Ozan’ın eline geçtiğini öğrendi. Borçları dolayısıyla Serhat’ın köşeye sıkıştırdığı Salih, senedi ödemek için bankadaki parasını almaya çalıştı. Salih’ten gizli paralarını Deniz’e veren banka çalışanı Yasemin büyük bir panikle Deniz’in yanına koştu ancak Deniz’in gereken parayı bir türlü sağlayamaması işleri giderek karmaşık hale getirdi. Defne’nin verdiği dosya numarasını sorgulatan Ozan, Ali’nin gemilerine baskın yapan ekibin komutanı olduğunu öğrendi. Yakalanma korkusuyla baygınlık geçiren ve eve kapanan Yasemin’i ziyaret eden Deniz aralarında çıkan tartışmadan sonra genç kadını yaraladı. Deniz’in itmesiyle başını çarpan Yasemin kanlar içine kalırken, Deniz panikle evden kaçtı. Paraların nerede olduğunu öğrenmek için Yasemin’in evine giden Defne ve Ali şoke edici o manzarayla karşılaştı. Genç kadını kanlar içinde yerde bulan ikili yardım etmeye çalışırken, karşılarına kendilerini gizlice takip eden Serhat çıktı. Yaşanacak heyecan dolu gelişmeler şimdiden merak konusu oldu.

ALTINCI BÖLÜM TANITIMI YAYINLANDI!

Maviye Sürgün’ün altıncı bölüm tanıtımı yayınlandı. Ali ve Hasan’ın nezarethanede olduğu anların dikkat çektiği tanıtımda Yasemin olayıyla ilgili suç Ali’nin üstüne atılıyor. Defne gerçeği söylese de Ozan, Defne’yi ifadesini değiştirmesi için tehdit ediyor. Ali’nin bu durumdan nasıl kurtulacağı merakla bekleniyor.

Intermedya ve NBCU’ya ait Amerikan televizyon kanalı Telemundo arasındaki anlaşmanın ilk meyvesi olan Maviye Sürgün’ün yönetmen koltuğunda Nezaket Coşkun yer alıyor. Dizinin başrollerinde Caner Cindoruk, Damla Sönmez ve Serkan Altunorak yer alırken; onlara Bülent Şakrak, Ayça Erturan, Ruhi Sarı ve Hakan Salınmış gibi çok değerli oyuncular eşlik ediyor.
Maviye Sürgün yeni bölümüyle Pazartesi saat 20.00’de Show TV’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.