Dönence dizisinde büyük oyun! Harunun gerçek yüzü ortaya çıktı

26.07.2023
49
Dönence dizisinde büyük oyun! Harunun gerçek yüzü ortaya çıktı

Dönence dizisinde büyük oyun! Harunun gerçek yüzü ortaya çıktı Kanal D’nin, yapımcılığını D Media’nın, yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin üstlendiği dizisi Dönence yeni bölümü ile ekrana geldi. Salı günleri ekrana gelen ve izlenme rekorları kıran Dönence, son bölümü ile yine ilgiyi topladı. İşte Dönence’nin dördüncü bölümünde yaşananlar

Gece, Gülce’nin yanına gitti ve Alican hakkında yanlış düşündüğü konusunda ondan özür diledi. Alican’la görüşemediği için umutsuzluğa kapılan Gülce’yi bu karmaşık duygularından çıkaracak olan Gece bir plan yaptı.

Bu sırada Harun, Özgür’ün borcunu ödedi ve tekneyi geri aldılar.

Aynı akşam Gece, babasını ve annesini üzdüğü için Verda’dan özür diledi. En iyi abla olacağına dair söz verdi. Özgür ve Rüzgar, yemeğe Gece’lere gitti. Hep birlikte oturulup yenilen akşam yemeğinde fenalaşan Cem, yere yığıldı.

Dönencede büyük oyun Harunun gerçek yüzü ortaya çıktı

YENİDEN YÜRÜYEMEYECEK
Ceren’in babasıyla karşılaşmasının ardından Miro, Ceren’i ziyaret etti ve hastanede keyifli zaman geçirdiler. Ceren’in hayranı olduğu basketbolcuyu öğrenen Miro, İzmir’e gidip Ceren için ondan imza aldı. Akşam hastaneye yeniden geldiğinde ise Ceren’in ayağa kalkıp tekrar yürüyemeyeceği haberini aldı ve büyük üzüntü yaşadı. Ceren’in henüz konudan haberi yoktu ve başına gelenlerin de Emir nedeniyle olduğunu bilmiyordu.

Sabah telefonlaşan Miro ve Gece, Cem’in durumunu konuştu. Miro, Gece’nin babasıyla arasının düzelmesi için onu yemeğe davet etmesini istedi. Bu sırada Ceren’in odasına girdi ve hasta dosyasının fotoğraflarını çekti. Arkadaşıyla paylaştı ama olumlu haber alamadı. Odaya gelen Ceren, imzalı topu gördü ve ona teşekkür etti. Emir de Ceren’i aldı ve dışarı çıkardı.

Berkay ve Sera hastaneye Ceren’i ziyarete gitti ve odada yatağı boş gördü. Hemşireden ise yürüyemeyeceği haberini aldılar.

ALİCAN VE GÜLCE BULUŞTU
Cem doktor arkadaşıyla bir araya geldi ve hastalığını ailesinden sakladığını söyledi. Doktor ise onun durumunda birçok hastayı ameliyat eden cerrahın İzmir’de olduğunu paylaştı. Ailesiyle konuşup, bu konuda karar alması gerektiğini iletti.

Özgür ve Gece de Alican’ı ziyaret etti. Alican ise artık kimsenin gelmesini istemediğini söyledi. Bu sırada muhabbete dalan ikili birbirinden etkilendiğini fark etti. Alican geri gelince Gülce’nin onunla tanışmak istediğini söylediler. Fatma Baba’da buluşma kararı alındı.

Fatma Baba’ya ulaşan Gece ve Gülce, test sonuçlarını inceleyen babalarının da mekanda olduğunu gördü. Gece, babasını gitmesi konusunda ikna etti. Gülce ve Alican sonunda buluştu; Alican onunla gerçekten görüşmek istediğini söyledi.

Restoranda Özgür’ü bekleyen Gece, Miro’yu görünce şaşırdı. Onların sarıldığını gören Özgür ise geri döndü.

Dönencede büyük oyun Harunun gerçek yüzü ortaya çıktı

GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI
Harun, Verda’yı ziyaret etti ve Gece ile Gülce’nin tartışma görüntülerini annelerine attı. Okulu istemeyenlerin bu görüntüleri çektiğini söyledi. Onları uyarmalarını istedi. Gece, kardeşiyle arasındaki bağı güçlendirmek isterken hem ailesi tarafından ablalığı sorgulandı hem de Özgür cephesinden büyük bir hayal kırıklığına uğradı. Cem ise Harun’un evinden çıkmasından hoşlanmadı.

Serkan, Özgür’ün tekneyle yapacağı balık işini kabul ettiğini söyledi. Fikret’in bu işte olduğunu öğrenen Özgür ise vazgeçti. Fikret bunun üzerine Özgür’ün zayıf noktasını kullanarak oğlu için bunu yapmak istediğini söyledi, o da kabul etti.

HARUN İŞİN İÇİNDE

Sabah Özgür’ün Rüzgar’ı bırakarak evden çıktığını gören Gece, nereye gidebileceğini sorguladı. Özgür, denizde balık alışverişini yaptı. Balıkları Fikret’in aldığını gördü ve peşinden gitti. Fikret, Harun’a çalışıyordu ve balıkların içinden çıkan paraları Harun inceledi. Bu işi Özgür’e Harun yaptırmıştı. Gece, Özgür’ün yanına gelince mekanı terk etti.

Özgür’ün evine geldiklerinde, Gece neden bir önceki gün gelmediğini sordu. Özgür de işini bozduğunu söyleyerek onu tersledi.

Dönencede büyük oyun Harunun gerçek yüzü ortaya çıktı

AŞIK OLUYOR
Gece’nin artık kursa Gülce’yi bırakmasını istemeyen Verda, kendisinin onu götüreceğini kızıyla paylaştı. Ancak kursa gittiklerinde bundan hem Rüzgar hem de Gülce mutsuz olmuştu. Gece’yi görmek istediler.

Denize giren Gece’ye denizkestanesi battı. Bunu gören Özgür, hemen yardımına koştu ve ayağını temizledi. Sonrasında da Özgür arkadaşını Sera’ya taşıdı. Gece, Özgür’e hangisinin gerçek Özgür olup olmadığını sordu. Ondan ne istediğini ifade etti. Özgür, tek istediğinin ondan uzak durması olduğunu söyledi. Ona aşık olduğunu düşündü. Gece’den de yelken okuluna tekrar gelmemesini istedi.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.