Kızım Dizisi 12. Bölüm Fragmanı 7 Aralık 2018 Cuma

30.11.2018
37
Kızım Dizisi 12. Bölüm Fragmanı 7 Aralık 2018 Cuma

Kızım Dizisi 12. Bölüm Fragmanı 7 Aralık 2018 Cuma Kızım 12. Bölüm Fragmanı izle. Kızım 7 Aralık fragmanı Kızım Son Bölüm tanıtımı

Kızım 11. Bölüm özeti; Öyküyü Demirden almayı kafasına koyan Asu bir kez daha şansını denemek için kapıyı çalar ama Öykü gitmek istemeyince karşısında Candanı bulur. Candan ile Asu arasında gerginlik nasıl sonuçlanacak? Öyküye her geçen gün daha da bağlanan Demir onu kaybetme korkusu yaşarken eve gelen bir not bu korkusunu daha da arttıracaktır. Başrollerini Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldızın paylaştığı Kızım, 11. bölümüyle 20:00de TV8 ekranlarında

GENEL HİKAYE

Öykü(Beren Gökyıldız) 8 yaşında, yaşıtlarından farklı olarak algısı çok açık olan, empati duygusu gelişkin ve çok akıllı bir kızdır. Doğduğundan beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk edince daha önce hiç görmediği babası Demiri bulmak zorunda kalır.

Hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcı olan Demir (Buğra Gülsoy); Öykünün onu bulmaya geldiği gün tutuklanır. Demir, kızına bakması şartıyla mahkeme tarafından salınır ancak Demir, o gün tanıştığı Öyküyle yaşamayı istememektedir… Demir ve ortağı Uğur (Tugay Mercan) bir yandan Öyküden kurtulmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vurgun yapma planı içindedirler.

Bu büyük vurgunun hedefinde olan Candan (Leyla Lydia Tuğutlu) ise sakin görünen hayatında geçmişin büyük acılarını gizlemektedir. Tüm bu tesadüflerle hayatın bir araya getireceği insanların hiçbirinin bilmediği ise Öykünün büyük bir sırrı sakladığıdır.

Kızım 11. Bölüm Fragmanı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.