Ya Çok Seversen dizisi yeni bölümüyle sosyal medyayı salladı

04.08.2023
61
Ya Çok Seversen dizisi yeni bölümüyle sosyal medyayı salladı

Ya Çok Seversen dizisi yeni bölümüyle sosyal medyayı salladı Kanal D’nin başrollerinde Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ı buluşturan dizisi ‘Ya Çok Seversen’, 3 Ağustos’ta yayınlanan 5’inci bölümündeki eğlenceli ve bir o kadar da duygu dolu sahneleriyle izleyicileri ekran başına kilitledi. Türkiye kadar dünyanın farklı ülkelerinde de yoğun ilgiyle takip edilen dizi, Ateş ve Leyla’nın yakınlaştığı final sahnesiyle sosyal medyada çok konuşulurken bir saat içinde 300K tweet ile trend listelerini de salladı. Ateş’in Berit ve Ilgaz’la olan eğlenceli ve duygu dolu anları, diziden en çok paylaşılan sahnelerin başında yer aldı.

Ateş’le bahçede konuştukları sırada Hasan’ın gelmesi üzerine zor durumda kalan Leyla, Hasan’ı “Ailemin borcu var” diyerek kandırıp gönderdi. Arkadaşının doğum günü partisi için Ateş’le kavga eden Ilgaz, kardeşlerini de alarak Umut’un evine gitti. Evde yalnız kalan Ateş’in akşam evde verdiği partiye bir bahane uydurarak Leyla da geldi. Ateş’in kadınlarla yakınlaşmasını kıskanan Leyla da Ateş’i kıskandırmak için davetliler arasında tanıdığı biriyle yakınlaştı.

YA ÇOK SEVERSEN SON BÖLÜM.

Parti esnasında eve gelen Hasan ekipte panik yaratırken, Hasan’ı evden çıkarmanın bir yolunu buldular. Hasan’ın anne ve babasıyla karşı karşıya kalan ekip, düğünden kaçırdıkları altınların parasını geri vereceklerinin sözünü verdi. Ateş, Leyla’nın yardımıyla Ilgaz’ın arkadaşının partisine gitti ve Ilgaz’ın yanında oldu. Umut’un evinde kendi evlerini özleyen çocuklar eve geri dönmeye karar verdi. Partide yaşananlar üzerine Ateş, Ilgaz ile duygusal bir konuşma yaptı.

Ya Çok Seversen yeni bölümüyle sosyal medyayı salladı
Yakup, Hasan’ın ailesine parasını verebilmek için Ateş’in annesinin özel tasarımı olan elbiseyi sattı ve evde hırsızlık şoku yaşandı. Ateş çok üzülürken ve kendini suçlarken Leyla elbiseyi buldu ve isimsiz bir notla Ateş’in şirketine yolladı. Aydos ve Berit, Ateş’in evde yatması için kaldığı çadırda ufak bir yangın çıkardı. Leyla, Ateş’le yaptığı konuşmada ona öpüşmenin ötesine gidecek cesaretinin olmadığını söyledi. Bunun üzerine Ateş, Leyla’yı kucağına alıp eve götürdü.

5’İNCİ BÖLÜME PERVİN BAĞDAT KONUK OLDU

Dizinin dün gece yayınlanan 5’inci bölümüne Pervin Bağdat konuk oldu. İlk olarak Ateş’in evinde verdiği partide ‘Hanzade’ karakteriyle seyirci karşısına çıkan güzel oyuncu, sonrasında ‘Füsun’ karakteriyle olan karşılıklı atışma sahnesiyle izleyenleri güldürdü.

Senaryosunu Erdi Işık, Karden Kasaplar, Senem Birlik’in birlikte yazdığı ve Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği Ya Çok Seversen’in oyuncu kadrosunda; Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan dışında Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebüzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Lara Pera Aslan, Özgün Akaçca, ve Adin Külçe gibi genç ve usta isimler yer alıyor.

Ya Çok Seversen yeni bölümüyle sosyal medyayı salladı
Ay Yapım imzalı Ya Çok Seversen dizisi, heyecan dolu yeni bölümüyle perşembe akşamı Kanal D’de.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.