Düşmanı Korurken Filmini Full izle

Düşmanı Korurken Film Fragmanı Full izle, Düşmanı Korurken Filmi izle, Düşmanı Korurken Full izle, Düşmanı Korurken Filmi Online Full izle, Düşmanı Korurken Filmini Seyret

Özet: Matt Weston, Cape Town kentinde, düzenli ama sıradan bir hayatı olan genç bir CIA ajanıdır. 1 seneyi aşkındır görevli olduğu merkezde dört duvar arasına kısılmış biçimde, saha tecrübesi edinemeden zaman geçirmektedir. Kendini kanıtlayacağı bir görevi dört gözle beklerken, karşısında on yıldır kaçak olan eski CIA ajanı Tobin Frost’u bulur.
Frost istihbarat biriminin en ünlü operasyon adamlarından biriyken, CIAye sırt çevirmiş ve para karşılığı orduya ait gizli sırları, dosyaları rakip ülkelere satmaya başlamıştır. Hatta Kuzey Kore’nin Amerikaya karşı elinin güçlenmesinde büyük rol oynamıştır. Şimdi yakalanan Frost, Westonın çalıştığı ve safe house olarak adlandırılan merkezde sorguya çekilir fakat en güvenli olması beklenen bu bölge, beklenmedik biçimde paralı askerler tarafından basılır. Canlarını son anda kurtaran yeni ikili kendilerini kimin öldürmek istediğini buluncaya kadar en “güvenli” ve “güvenilir” yere kaçmak zorundadır..
Filmin başrollerini Oscarlı aktör Denzel Washington ve Ryan Reynolds paylaşırken, filmin yönetmenliğini bu yapım ile sinemada ilk büyük işine imza atan İsveçli Daniel Espinosa üstleniyor..
Vizyon tarihi: 10 Şubat 2012
Yönetmen: Daniel Espinosa
Oyuncular: Denzel Washington, Ryan Reynolds, Vera Farmiga
Orijinal adı: Safe House
uzun metrajlı film ABD , Güney Afrika . Tür: Gerilim , Aksiyon
Süre: 116 dk Yapım yılı: 2012
Dağıtımcı: UIP Türkiye

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir