Efecan Dianzenza kimdir?

Efecan Dianzenza kimdir? Efecan Dianzenza, Survivor 2016 ilk bölümleriyle dikkat çeken isimlerin başında geldi. Gönüllüler takımında yer alan Efecan Dianzenza ekrana gelen ilk bölüm tüm dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor. Peki Efecan Dianzenza kimdir? İşte detaylar.

Annesi Türk, babası ingiliz olan Efecan Dianzenza, 14 Temmuz 1990 yılında Londra İngilterede dünyaya geldi. 3 yaşında Türkiyeye adım attı ve çocukluğunu İzmir Karşıyakada geçirdi. 9 yaşında Karşıyaka spor Kulübünün alt yapısında futbol oynamaya başladı. 14 yaşında Antalyaspor Kulübüne transfer oldu. Müziğide arkadaşlar aracılığıyla Antalyada merhaba dedi. Evine küçük çaplı stüdyo kurup yüzlerce şarkı kaydetti ve underground albümler yaptı. 2 sene Antalyada yaşadıktan sonra spor ve müzik hayatını İstanbulda devam ettirdi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü ile anlaştı. Bu süreçte müzik hayatını İstanbulda underground anlamda devam ettirdi. Profesyonel anlamda gece kulüplerinde dj lik yapmaya başladı. Liseden mezun olunca üniversite sınavlarına girip Anadolu Üniversitesinde Spor Akademisi Antrenörlük bölümünü kazandı ve futbolu bıraktı. Mister Internetional Yarışmasında Efecan Türkiyeyi Temsil Etti. 2010 yılında Model of Models yarışmasında Türkiye 1. si olarak Moda ve mankenlik sektörüne girmiş oldu. Hemen ardından Endonezyada düzenlenen Mister İnternational yarışmasında dünya 6. sı oldu.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir