Film FragmanlarıGenel Haberler

Ejderha Dövmeli Kız Filmini Full izle

Ejderha Dövmeli Kız Film Fragmanı Full izle, Ejderha Dövmeli Kız Full izle, Ejderha Dövmeli Kız Filmi izle, Ejderha Dövmeli Kız Filmi Online Full izle, Ejderha Dövmeli Kız Full Seyret

Özet: Asılsız bir iddia ile suçlanan Mikael Blomkvist (Daniel Craig), adını temize çıkartmak için elinden geleni yapmaya and içer. İsveç’in zengin endüstri patronları arasında yer alan Henrik Vanger ise, çok sevdiği ve uzun zamandır kayıp olan yeğeni Harriet’ın ortadan kaybolmasının ardındaki gerçeği aydınlatması için gazeteci Blomkvisti görevlendirir. Başı zaten dertte olan gazeteci, yeğenin ölümünden muhtemelen sorumlu olan ailenin malikanesine doğru yol alır.

Bu sırada, Milton Güvenlik adına çalışan sıra dışı hacker Lisbeth Salander (Rooney Mara) da Blomkvist’in geçmişini araştırmakla görevlendirilir. Yolları kesişen ikili geçmişten bugüne uzanan bir cinayetler zincirini çözmeye çalışırken, aralarında hassas bir güven köprüsü de oluşacaktır.

Stieg Larssonun aynı adlı romanından Niels Arden Oplev tarafından sinemaya uyarlanan Män som hatar kvinnor , sadece ülkesi İsveçte değil bir çok ülkede oldukça ses getirince yeniden çevrimi farz yapımlar arasına girdi. Orijinal versiyonu binlerce hayrana sahip serinin Amerikan versiyonunda en güçlü koz ise şüphesiz yönetmen David Fincher.
Orijinal filmde Michael Nyqvist ve Noomi Rapacein canlandırdığı karakterlerin yerini bu versiyonda Daniel Craig ve Rooney Mara alıyor. İkiliye Christopher Plummer, Stellan Skarsgård, Steven Berkoff, Robin Wright, Yorick van Wageningen ve Joely Richardson gibi isimler eşlik ediyor.

Vizyon tarihi: 13 Ocak 2012
Yönetmen: David Fincher
Oyuncular: Daniel Craig, Rooney Mara, Christopher Plummer
Orijinal adı: The Girl With The Dragon Tattoo
uzun metrajlı film ABD , İngiltere , İsveç , Almanya . Tür: Polisiye , Gerilim
Süre: 155 dk Yapım yılı: 2011
Dağıtımcı: Warner Bros Turkey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu