Elbet Bir Gün

Elbet Bir Gün 4 Bölüm Sesli Fragmanı Seyret 28 Kasım Özeti

Elbet Bir Gün 4 Bölüm Fragmanı izle fox tv Elbet Bir Gün 4 Bölüm Sesli Fragmanı Seyret 28 Kasım Özeti

Elbet Bir Gün 3. Bölüm özeti: Nesimenin kocası İsmail, Cemil tarafından kaçırılmıştır. Sevilay, Gizemin telefonuna Mehmet ile fotoğraflarını göndermiştir. Mehmet ve Gizemin evlilikleri bir sınavdan geçer. Sevilay, ikisinin evliliğini bitirmek için yaptığı planları bir bir devreye sokacaktır. Cemil ve İsmail 15 yıl sonra hesaplaşırlar. Mevsim, İsmailden annesi hakkında bilgi almaya ve yerini öğrenmeye çalışır.

Nesime köşeye sıkışır ve Ahmetin baskısıyla Mevsimle buluşup İsmaili almayı kabul eder ama onu gittiği yerde bir tuzak beklemektedir. Murat, Mevsime ulaşamayınca çiftliğe gider ama İsmail çiftlikte alıkonulduğu için Mevsim onu sert bir şekilde uzaklaştırmaya çalışır fakat Murat direnir.

Programda Sazlısu cinayetleriyle ilgili tanıklık yapacağını söyleyen bir konuk ağırlanacaktır. Cemil, Mevsimin de yardımıyla bu konuğun kim olduğunu öğrenmeye çalışır. Mehmet, kardeşi Serdarla başa çıkmaya uğraşırken bir yandan da şirketlerinin batmaması için uğraşır.

Gizem ve Nesime birbirlerini yeniden tanımaya başlarlar. Gizemin öfkesi zaman zaman yerini merhamete bırakır ama Hacerin ölümü ikisinin arasında büyük bir soruna sebep olacaktır. Ahmet ise babasını kurtarmak için kendi planını devreye sokar ve iki kız kardeşi büyük bir tehlikeye atar

Elbet Bir Gün 4. Bölüm Fragmanı

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir