Elimi Bırakma 4. bölüm fragmanı yayınlandı! Mert kurtulacak mı?

Elimi Bırakma 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Dün akşam 3. bölümü ile ekrana gelen dizinin son bölümünde Azra, Merti bulmak için her yolu deniyor. Yeni bölüm fragmanı da yayınlanan dizide neler olacak merak konusu.

TRT 1in yeni dizisi Elimi Bırakma 3. son bölümü ile yine herkesi ekran başına kilitledi. Azra, Merti bulmak için her yolu deniyor. Feride Hanım ile yolları kesişen Azrayı yepyeni bir hayat beklemektedir. Elimi Bıakma 4. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Elimi Bırakma 4. bölümü ile 12 Ağustos Pazar akşamı TRT 1de.

ELİMİ BIRAKMA 4. BÖLÜM FRAGMANI

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kardeşi için arayışta olan Azra’nın yolu Feride Hanımla kesişir. Feride Hanımla karşılaşmak Azra için dönüm noktası olacaktır. Kimi kimsesi yok diye bilen Azra, Feride Hanıma insanlık namına bakar. Azra’nın bu iyi yürekliliği karşısında Feride Hanımın küçük oyunu Azraya yeni kapılar açacaktır.

Cenk’in ailesinden giderek uzaklaşması işi daha da yokuşa sürükler. Bulaşıkhanede çalışan Cenk dışarıdan gelen aksiliklere karşı sabrıyla sınanır. Aynı esnada Mertin bulunması için elinden geleni ardına koymayan Cenk, Azra ile kardeşinin derdine düşerler.

Avukattan hayat sigortasından kalan parayı öğrenen Azra Sumru’nun karşısına dikilir. Sumru Azra’nın karşısında zorlu bir sınava girer.

Feride Hanımın yokluğunda Çelen ailesinde olacak olanlar kıyameti de arkasında getirecektir. Azra bu sınavı nasıl verecektir? Cenk bu duruma nasıl tepki verecektir?

Updated: 6 Ağustos 2018 — 14:27

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet Seviyeli Sesli Kameralı Chat Sitesi